Wersja dla osób niedowidzących

Warsztat Terapii Zajęciowej

Co słychać nad Zalewem?
17.02.2023

Część z Was zapewne już wie, że od początku 2023 roku Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, a konkretnie nasz Warsztat Terapii Zajęciowej, dzierżawi część pomieszczeń dawnej Restauracji Nad Zalewem. Przyszła więc pora, żeby podzielić się z Państwem bieżącymi informacjami oraz naszymi planami na zagospodarowanie tego miejsca.

więcej »


Było morze, były g(G)óry, przyszła pora na Mazury
26.08.2022

Czas pandemii ograniczył nieco wojaże uczestników WTZ. W tym roku postanowiliśmy jednak nadrobić zaległości. W czerwcu wybraliśmy się nad morze do Darłówka oraz nad jezioro w Boszkowie, natomiast w sierpniu postanowiliśmy zwiedzić Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. A to nie koniec naszych tegorocznych planów.

więcej »


Pożegnanie Marty
26.03.2021

Pogrążeni w żałobie przekazujemy kolejną przerażającą informację ostatnich dni - wczoraj odeszła od nas do wieczności nieodżałowana Marta Wojtyczka. Zderzając się z niedowierzaniem przekazujemy tę zatrważającą wiadomość także Państwu.

więcej »


WTZ organizuje Kiermasz Bożonarodzeniowy
29.11.2020

UWAGA, UWAGA! Warsztat Terapii Zajęciowej w Miliczu organizuje wystawę prac świątecznych połączoną z kiermaszem bożonarodzeniowym. Od 2 do 22 grudnia 2020 w godzinach od 07:00 do 13:00 przed budynkiem WTZ (ul. Osadnicza 1C) wystawione będą produkty wykonane przez uczestników warsztatu. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na bieżące potrzeby osób uczęszczających na WTZ. Serdecznie zapraszamy!

więcej »


Najlepsze pierogi w mieście
26.11.2020

UWAGA! Warsztat Terapii Zajęciowej w Miliczu oferuje Państwu NAJLEPSZE PIEROGI w mieście!

więcej »


Tak się bawi WTZ - film karnawałowy
24.02.2020

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych mieli ostatnio okazję do wzięcia udziału w balu karnawałowym. Poniżej prezentujemy wideorelację z tego wydarzenia. Przeżyjmy to jeszcze raz!

więcej »


Turniej Mikołajkowy
05.12.2019

5 grudnia uczestnicy WTZ I ŚDS wraz z opiekunami świętowali mikołajki podczas turnieju na hali sportowej WKS Śląsk. Drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach: piłka plażowa oraz hokej na lodzie. Emocji było co nie miara a podsumowaniem rozgrywek była wizyta świętego Mikołaja, który obdarował nas bogatymi prezentami. Był to już VI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY.

więcej »


Andrzejki Warsztatu Terapii Zajęciowej
26.11.2019

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej jak co roku zorganizowali zabawę z okazji Wigilii Świętego Andrzeja. Stało się to już naszą tradycją. Tym razem świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień w Restauracji Lema w Miliczu. Tańce odbywały się przy akompaniamencie niezawodnego, jednoosobowego zespołu złożonego z Pana Wojciecha Piskozuba, na którego zawsze możemy liczyć.

więcej »


Integracyjne Zawody Bocci w Sosnowcu
18.10.2019

Piątkowego poranka, 14-osobowa ekipa sportowców z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zebrała się pod ośrodkiem. Pomimo wczesnej pory wszyscy byli pełni energii – celem podróży był Sosnowiec, gdzie odbywały się III Integracyjne Zawody Bocci. Pasjonaci sportu nie mieli problemu ze wczesnym wstawaniem i cała ekipa wyruszyła na Śląsk, gdzie jechaliśmy w roli jednego z faworytów…

więcej »


Zawody sportowe w Rudzie Milickiej
30.08.2019

Nasza rehabilitacja zadbała o to, aby ostatni dzień wakacji upłynął nam pod hasłem "w zdrowym ciele, zdrowy duch". W Rudzie Milickiej odbyły się rozgrywki sportowe pomiędzy sześcioma drużynami z Środowiskowego Domu Samopomocy w Miliczu i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Miliczu. 

więcej »

1 2 3 4 5 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA