Wersja dla osób niedowidzących

Oddział V (klasy IV-VIII)

Nasz oddział znajduje się w sali 115 - I piętro

Nauczyciel: Beata SAMBORA

Pomoc nauczyciela: Mirosława PROKUDA

W restauracji "Parkowa"
26.04.2019

26.04.2019 tj. piątek uczniowie z oddziału V i VIII wyszli do pobliskiej restauracji „Parkowa” aby jeszcze poświętować. Wszyscy odświętnie ubrani bardzo dobrze się bawili. Z wielkim apetytem zajadali frytki i nuggetsy a na deser były jeszcze lody z owocami i bitą śmietaną. Dodatkową atrakcją tego dnia była wizyta straży pożarnej w szkole. Panowie opowiadali ciekawie ale najlepszą atrakcją była możliwość  skorzystania z przejażdżki koszowym podnośnikiem strażackim. 

więcej »


Spotkanie ze strażakami
12.04.2019

Uczniowie z oddziału V wraz z uczniami z oddziału VIII i VI zakończyli tydzień bardzo interesującym i pouczającym spotkaniem ze strażakami. Panowie bardzo ciekawie opowiadali nam o swojej  ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Pokazywali ciekawe sprzęty które wykorzystują w pracy. Dokładnie omówili swoje ubranie które można było przymierzyć. Największym powodzeniem cieszył się kask wszyscy przymierzali. Podziękowaliśmy panom strażakom wręczając kartkę z podziękowaniem i życzyliśmy spokojnych świąt.

więcej »


Warsztaty w Domu Drzewa
29.03.2019

29.03.2019 tj. piątek uczniowie z oddziału V wraz z uczniami  z oddziału VIII brali udział w warsztatach przyrodniczo-plastycznych w Domu Drzewa w Wałkowej. Przywitała nas tam przesympatyczna pani Róża. Opowiadała ciekawie o budynku w którym się znajdowaliśmy, o jego dawnym przeznaczeniu, pokazując wszystko dokładnie. Weszliśmy wszędzie i dotykaliśmy wszystkiego - ciekawe doświadczenie. Kolejnym zajęciem było ułożenie wspólne ogromnych puzzli, za co wszyscy otrzymali medale. Potem zmieniliśmy pomieszczenie, aby wykonać najpiękniejsze wiosenne drzewa. Następnie każdy mógł się poczuć jak prawdziwy leśniczy pozując do zdjęcia w czapce leśniczego. Na koniec zajęć  oglądaliśmy wspólnie film o naszej pięknej okolicy.

więcej »


Obchodzimy "dzień zwierzaka"
02.10.2018

02.10.2018r.  w klasie IV (grupa V) obchodziliśmy „Dzień Zwierzaka”. Nasza klasa gościła z tej okazji nasze kochane pieski z dogoterapii. Dziewczynki zrobiły tort z psich smakołyków a następnie złożyły im życzenia i zaśpiewały piosenkę „Cztery łapy”. Pieski zjadły tort z apetytem a dzieci były szczęśliwe, że mogły wyprawić przyjęcie i pobawić się nowym prezentem – kolorową piłeczką. Dziękujemy Pani Alinie za grupowe zajęcia z Bagirą i Titi.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA