Wersja dla osób niedowidzących

Monika Kuszyńska - piosenkarka

Drogi Moniki Kuszyńskiej i MSPDiON przecięły się po raz pierwszy w 2018 r. To właśnie wtedy jedna z najbardziej utytułowanych polskich wokalistek zdecydowała się powrócić do Milicza po 12 latach. Wybór padł na naszą organizację, co było bardzo symboliczne, gdyż Monika wspomogła dzieci z niepełnosprawnością, sama będąc osobą poruszającą się na wózku. Zagrała przepiękny koncert charytatywny, który przyciągnął tłumy zainteresowanych osób. Tego samego dnia zwiedziła też nasze budynki, zobaczyła od środka życie Stowarzyszenia i postanowiła, że będzie nas wspierać na stałe, zostając Ambasadorem.

Niedługo potem otrzymaliśmy zaproszenie do domu Moniki, gdzie wspólnie przeprowadziliśmy sesję zdjęciową z naszymi podopiecznymi, a także nagraliśmy film promujący kampanię 1%. Piosenkarka nie zapomniała o nas także przy okazji tworzenia reportażu o niej przez jedną z największych telewizji w Polsce – tym samym przyczyniła się do promocji naszego Stowarzyszenia na arenie ogólnokrajowej.

 

Podaruj 1% - bo WARTO
30.04.2020

Aby móc nadal kompleksowo wspierać naszych podopiecznych i dawać im to, co tworzymy od dziesiątek lat, musimy uzbierać co najmniej 150 tyś zł. Liczy się każda złotówka! Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich ludzi w tym rodziców, współpracowników i partnerów do wsparcia naszej akcji, bo z naszym hasłem tegorocznej kampanii, 1% podatku to 100% uśmiechu.

więcej »


Słowa wsparcia od ambasadorów
09.04.2020

Ambasadorzy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych jak zwykle nie zawodzą i w tym trudnym dla nas wszystkich okresie dzielą się z nami słowami wsparcia. Jednocześnie, z uwagi na zbliżające się święta wielkanocne, składają nam także życzenia oraz apelują o rozsądek i pozostanie w domach. Dziękujemy za pamięć i dołączamy się!

więcej »


Wszystkiego najlepszego, Monika!
14.01.2020

Nasza ambasadorka Monika Kuszyńska obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji pragniemy życzyć jej wszystkiego, co najlepsze, dużo zdrowia, spełnienia w życiu rodzinnym jak i zawodowym, zadowolenia z siebie, mnóstwa powodów do uśmiechu oraz pozostania na zawsze tą pogodną, empatyczną, wrażliwą na potrzeby innych osobą, którą poznaliśmy. Spełnienia marzeń, Monika! ❤️

więcej »


Podziękowanie za 1%
04.10.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy każdemu z Państwa ogromne podziękowania za wsparcie tegorocznej kampanii 1%. Każdy grosz przekazany na działalność statutową naszej organizacji pozwoli nam na podniesienie jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

więcej »


O naszym Stowarzyszeniu w Uwaga! Kulisy Sławy z Moniką Kuszyńską
27.05.2019

Uwaga, prezentujemy zapowiadany już jakiś czas temu materiał zrealizowany przez TVN UWAGA! Kulisy Sławy z Monika Kuszyńska, w którym nasze Stowarzyszenie miało swój odział. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się ze znajomymi ta piękna, wzruszająca historia artystki, której "drugie życie zaczęło się własnie tu, w Miliczu". Miłego oglądania!

więcej »


Odwiedziny Moniki Kuszyńskiej - naszej ambasadorki
16.05.2019

Dziś w Stowarzyszeniu mieliśmy okazję gościć wyjątkową osobę – z wizytą przyjechała do nas nasza ambasadorka Monika Kuszyńska wraz z mężem Jakubem Raczyńskim i 5-miesięczną córeczką Kalinką.

więcej »


Dziękujemy za wsparcie 1%
02.05.2018

W imieniu Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy ogromne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy poprzez zaangażowanie w naszą Kampanię Jednego Procentu przyczynili się do jej promocji. Państwa nieoceniona pomoc pozwoliła nam na nagłośnienie kampanii i dotarcie do większej ilości osób, które wsparły nasze działania. Dziękujemy także naszym ambasadorom, bez których nie uzyskalibyśmy takiego rozgłosu! :)

więcej »


Nowy ambasador!
30.04.2018

Niesamowita wiadomość! Współpraca pomiędzy Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych a Moniką Kuszyńską nie zakończy się na Koncercie Charytatywnym. Artystka podczas niego, a także zwiedzając nasz ośrodek była pod ogromnym wrażeniem naszych działań i w związku z tym postanowiła, że chce dalej nas wspierać. Możemy więc oficjalnie ogłosić: MONIKA KUSZYŃSKA ZOSTAŁA AMBASADOREM MILICKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 

więcej »


Reportaż filmowy z koncertu
17.04.2018

Monika Kuszyńska o Miliczu, koncercie, Stowarzyszeniu … czyli tak naprawdę nic o nas bez nas. W internecie pojawił się już reportaż filmowy z Koncertu Charytatywnego Moniki Kuszyńskiej, który odbył się nomen omen w piątek, 13 kwietnia 2018 r. – 12 lat od ostatniego koncertu zespołu w którym grała – Varius Manx. 

więcej »


Wiemy, ile zebraliśmy!
16.04.2018

Dziś, 16 kwietnia 2018 roku, czyli w pierwszy dzień pracy po historycznym koncercie Moniki Kuszyńskiej nasz zarząd zajął się liczeniem pieniędzy ze zbiórki publicznej. Uzbierane środki zostaną przekazane na wczesną diagnostykę i rehabilitację niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA