Wersja dla osób niedowidzących

Sport i Turystyka

V-ce Mistrzowie Dolnego Śląska
20.09.2019

Reprezentująca Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych drużyna Piłkarski Tryb Życia zajęła II miejsce w XIII edycji turnieju piłki nożnej osób z niepełnosprawnościami TURGOL 2019, który został rozegrany w dniach 19-20 września na wrocławskich Polach Marsowych. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie „Ostoja” z Wrocławia.

więcej »


Zwycięstwo w Futsal Masters ON
30.08.2019

30 sierpnia odbył się Wielki Finał Dolnośląskiego Turnieju Futsalu osób z niepełnosprawnościami - FUTSAL MASTERS ON 2019, który organizowało Oławskie Centrum Wsparcia, Fundacja "Pomaluj mi Świat".

więcej »


Weekend w Trójmieście
26.08.2019

Grupa podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w dniach 24-26 sierpnia przebywała na wycieczce w Trójmieście. W ramach wyjazdu uczestnicy mieli zagwarantowany szereg atrakcji, a wyjazd miał charakter sportowo-turystyczny.

więcej »


Przyjacielski remis
24.08.2019

24 sierpnia grupa podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych udała się na mecz piłki nożnej, który odbył się w Gdańsku. Na gdańskim stadionie w ramach Polskiej Ekstraklasy Piłkarskiej swój mecz rozgrywały drużyny Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław. Każdy kibic Wojskowych dobrze wie, że sympatycy obu drużyn pałają do siebie ogromną sympatią i od kilkudziesięciu lat żyją w przyjaźni, która jest ewenementem na skalę światową.

więcej »


Orły na skrzydłach naszego dopingu!
10.06.2019

Takiego meczu w wykonaniu naszych piłkarzy nie mieliśmy okazji podziwiać od dawna. Nasza reprezentacja, niesiona dopingiem niemal 60 tys. gardeł w zjawiskowym stylu pokonała Izrael aż 4:0. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Krzysztof Piątek (35’), Robert Lewandowski (56’), Kamil Grosicki (58’) i Damian Kądzior (84’).

więcej »


Spotkanie z legendą WKS-u
28.05.2019

We wtorkowe popołudnie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Mariuszem Pawelcem, legendą WKS Śląsk Wrocław. Spotkanie odbyło się w lokalu Kibice Razem Śląsk Wrocław przy ul. Szewskiej we Wrocławiu, a jego organizatorem był Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

więcej »


Warsztaty KKN-ów
26.05.2019

W dniach 23-26.05.2019 r. w Gdyni odbyły się IV Warsztaty Klubowych Asystentów ds. Osób Niepełnosprawnych organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej i Federację Kibiców Niepełnosprawnych. Celem spotkania było omówienie dostępności polskich stadionów do potrzeb kibiców z niepełnosprawnościami oraz dyskusja na temat bieżących spraw dotyczących działalności KKN-ów.

więcej »


Tryumf w Legnicy!
21.05.2019

21 maja na boisku bocznym Miedzi Legnica odbyła się VI edycja turnieju piłkarskiego „KKN Miedź Legnica Cup”. W zawodach udział wzięło 8 drużyn, w których występowali piłkarze z niepełnosprawnościami, a najlepszą ekipą okazali się sportowcy z Milicza. Organizatorem zawodów był Klub Kibiców Niepełnosprawnych legnickiej Miedzi.

więcej »


Na mecz z Marszałkiem!
14.05.2019

14 maja rozgrywana była 36 kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Drużyna Śląska Wrocław udała się do Legnicy na mecz przyjaźni z miejscową Miedzią. Tym razem do Legnicy udaliśmy się wspólnie z naszymi przyjaciółmi z wrocławskiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych oraz z Panem Marcinem Krzyżanowskim, Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego. Łącznie na stadionie Miedzianki zameldowaliśmy się w sile 40 osób.

więcej »


#TydzieńBezBarier
11.05.2019

W sobotnie popołudnie dopingowaliśmy piłkarzy WKS Śląsk Wrocław SA w bardzo ważnym meczu z Wisłą Płock. Wygrana dawała nam wyjście ze strefy spadkowej, przegrana przybliżała do spadku z ligi. Nasi zawodnicy pokazali, że są ambitną drużyną i wygrali mecz 2:1

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
11 12 13 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA