Wersja dla osób niedowidzących

Sport i Turystyka

Futbolowi Pasjonaci
11.12.2017

11 grudnia w budynku ŚDS w Miliczu odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Futbolowi Pasjonaci". Projekt realizowany był od maja do grudnia 2017, w ramach działalności drużyny Piłkarski Tryb Życia, która od 2014 roku działa przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Projekt finansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

więcej »


Kolejne złoto w Legnicy
27.10.2017

Drużyna Piłkarski Tryb Życia, która reprezentowała Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych obroniła tytuł mistrzowski na II edycji "KKN MIEDŹ LEGNICA CUP". Turniej odbył się 27 października w legnickiej hali OSiR, a organizatorem imprezy był Klub Kibiców Niepełnosprawnych legnickiej Miedzi.

więcej »


Polska dawaj 2018
08.10.2017

8 października 15 osobowa grupa osób z niepełnosprawnością związana z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych wraz z opiekunami uczestniczyła w meczu Polska-Czarnogóra, który rozegrany był w ramach eliminacji do MŚ 2018, które odbędą się w Rosji.

więcej »


Mistrzostwo TURGOL-a 2017
05.10.2017

5 i 6 października na wrocławskich Polach Marsowych odbyła się XI edycja turnieju piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnościami, TURGOL. Organizatorem tej największej na Dolnym Śląsku imprezy piłkarskiej było wrocławskie stowarzyszenie "Ostoja".
 

więcej »


Idziemy po mistrza!
03.10.2017

3 października, w piękne jesienne popołudnie, odbyły się ostatnie zajęcia przed największym i najbardziej prestiżowym turniejem piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnościami  na Dolnym Śląsku, TURGOL-em.

więcej »


Twierdza Wrocław
22.09.2017

W piątkowy wieczór 22 września, w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy, na Stadion Wrocław przyjechała drużyna Lecha Poznań, która była aktualnym liderem rozgrywek. Przed meczem kibicie WKS-u wierzyli, że Twierdza Wrocław zostanie niezdobyta i przez całe spotkanie żywiołowo dopingowali swoją drużynę.

więcej »


Trening na Oporowskiej
18.09.2017

18 września grupa niepełnosprawnych piłkarzy, którzy na co dzień trenują w zespole Piłkarski Tryb Życia, dzięki uprzejmości UKS Szkółka Piłkarska Milicza, miała okazje uczestniczyć w treningu piłkarzy Śląska Wrocław. Zajęcia odbyły się na legendarnym stadionie przy ulicy Oporowskiej 62, gdzie mieści się siedziba WKS-u.

więcej »


Bitwa o Śląsk!
16.09.2017

16 września grupa niepełnosprawnych fanów Śląska Wrocław z Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Milicz uczestniczyła w meczu Lotto Ekstraklasy, Górnik Zabrze-Śląsk Wrocław.

więcej »


Trenuj z nami!
12.09.2017

Od maja ruszyły treningi piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnością, które odbywają się w każdy wtorek od godziny 17.00 do 19.00. Zajęcia przeprowadzane są na boisku sportowym „Orlik” przy Zespole Szkół w Miliczu, na ulicy Trzebnickiej 4. 

więcej »


V edycja Milicz Football Cup
08.09.2017

8 września na boisku sportowym „Orlik” przy Zespole Szkół  im. T. Kościuszki  w Miliczu, odbyła się V edycja turnieju piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnościami „MILICZ FOOTBALL CUP”. W rywalizacji sportowej udział wzięło 5 drużyn, a najlepsi okazali się piłkarze zespołu Piłkarski Tryb Życia, którzy reprezentowali Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.  

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
7 8 9 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA