Wersja dla osób niedowidzących

Oddział IX (klasy IV-VI)

Oddział IX
Nauczyciel: mgr Ewelina Leszczyńska
 
Pomoc nauczyciela: Katarzyna Wypych, Katarzyna Gmyrek
 
 
Nasi uczniowie:
Hanna, Szymon, Mateusz
 

Andrzejkowo
25.11.2016

       Zgodnie z tradycją nasza grupa postanowiła zorganizować zabawę andrzejkową. Jak na prawdziwą imprezę przystało były tańce przy muzyce, oraz smakowity poczęstunek. Nie zabrakło również tradycyjnych andrzejkowych zwyczajów i wróżb. Po zakończonej zabawie wszyscy uczestnicy w świetnych humorach wrócili do domów.

więcej »


SAŁATKA JARZYNOWA
17.11.2016

        O tym, że jedzenie warzyw jest zdrowym nawykiem nikogo nie trzeba przekonywać, może być także bardzo apetyczne. W związku z tym nasza grupa postanowiła zorganizować edukacyjne zajęcia pod nazwą „Sałatka Jarzynowa”, w którym oprócz uczniów wzięli udział ich rodzice i dziadkowie. Przed przygotowaniem tytułowej sałatki wszyscy mieli okazję zapoznać się z warzywami, z których miała być przygotowana potrawa. Odbyło się to w formie rozpoznawania nie tylko wzrokiem ale i węchem, dotykiem oraz smakiem. Po części „teoretycznej” nastąpiło praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy. Co z tego wynikło? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zdjęć 

więcej »


Święto Pieczonego Ziemniaka
22.09.2016

       Nadchodzi jesień, ale to nie koniecznie powód do smutku za odchodzącymi ciepłymi i słonecznymi dniami. Jesień to czas bajecznie kolorowych liści, zbierania kasztanów oraz …. Święta Pieczonego Ziemniaka :) . Jak co roku w Miłosławicach, korzystając z gościnności Pani Zosi pojechaliśmy z innymi grupami piec ziemniaki w popiele i smażyć kiełbaski nad ogniskiem.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA