Wersja dla osób niedowidzących

GRUPA 5-LATKI INTEGRACYJNE C

Grupa integracyjna 5 -latki C
 
 
 
 
Nauczyciel: Bogusława Solecka, mgr. Małgorzata Nóżka
Pomoc Nauczyciela: Ewa Rembisz
Pomoc Techniczna: staż. Natalia Krzyżanowska
 
 
Grupowe zajęcia dydaktyczne odbywają się codziennie w godz. 10:30 – 11:15
Muzykoterapia grupowa odbywa się w środy w godz. 13:30 – 13:45 oraz we czwartki w godz. 9:30– 10:15
Grupowe zajęcia prowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego odbywają się w poniedziałki w godz. 9:00 – 9:30
Zajęcia w Sali Doświadczania Świata odbywają sę we czwartki w godz. 12:30 – 13:15
Logorytkmika odbywa się we wtorki od 13:30 - 13:30
Religia  odbywa się w piatek od 11:5 - 12:00
Zajęcia "Wybieram SAM" raz w miesiącu 10:00-1:00

 

Egzamin pięciolatków
15.06.2016

         15 czerwca przedszkolaki z grupy 5-latków przeszły niezwykle istotny test. Komisja egzaminacyjna sprawdzała ich wiedzę dotyczącą prawidłowej postawy ciała w trakcie siedzenia, dźwigania, jazdy na rowerze i leżenia. 

więcej »


WIZYTA ALICJI GREGORCZYK –UCZENNICY SZKOŁY MUZYCZNEJ
11.05.2016

           W środę tj.11.05.2016 odwiedziła nas Alicja – uczennica Szkoły Muzycznej w Miliczu. Alicja zagrała na skrzypcach oraz opowiedziała o ich budowie ,jak również zapoznała dzieci z nutami i zachęciła do uczestnictwa we wspólnym słuchaniu utworów.

więcej »


Bawiliśmy się na Happeningu
05.05.2016

         Dnia 5 maja odbył się happening z okazji ŚWIATOWEGO DNIA GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, w której MOTYLKI brały czynny udział. Nasza grupa wraz z innymi przedszkolakami przeszła na milicki rynek ulicami Milicza. Dzieci rozdawały balonowe zwierzątka z logo naszej placówki. Zostały spisane marzenia dzieci ,które oficjalnie poszybowały w górę wraz z tęczowymi balonami.Po powrocie odbył się piknik  gdzie dzieci mogły się pobawić i zjeść dużo smacznych i zdrowych przekąsek.

więcej »


Śpiewać każdy może
29.04.2016

           Dnia 29 kwietnia w nasze placówce odbył się festiwal pt. „Śpiewać Każdy Może”. Motylki w raperskim stylu zaśpiewały piosenkę pt. KWIECIEŃ za co zdobyły piękne nagrody. Po udanym występie cała grupa udała się na plac zabaw gdzie bawiła się na dmuchańcach oraz kosztowała zdrowe i pyszne przekąski przygotowane przez kawiarnię "Parkowa".

więcej »


Wycieczka do gospodarstwa w Stawcu
28.04.2016

          W dniu 28 kwietnia grupa MOTYLKÓW wraz z panią Gosią i Bogusią wybrała się na wycieczkę  do gospodarstwa Państwa Agnieszki i Rafała Mól. Dzieci miały okazję zobaczyć liczne zwierzątka takie jak owieczki, kózki, króliki, kury. Podczas wycieczki przedszkolaki pobawiły się na świeżym powietrzu na przydomowym placu zabaw oraz zjadły pyszne kiełbaski z grilla przygotowane przez pana Rafała.

więcej »


Wizyta Pani Karoliny z Alior Banku
14.04.2016

         Dnia 14 kwietnia grupę MOTYLKÓW odwiedziła Pani Karolina z Alior Banku, która opowiedziała nam o zawodzie bankowiec. Zaprezentowała dzieciom jak wygląda jej praca oraz przyniosła dla MOTYLKÓW mnóstwo prezentów takich jak latawiec, kredki, parasol, kubek i inne. Dzieci miały okazję wypełniać bankowe druczki oraz pieczętować dokumenty. Poznały również nominały pieniążków.

więcej »


Odwiedziny Pani Sprzedawczyni
13.04.2016

          W dniu 13 kwietnia grupę MOTYLKÓW odwiedziła pani Anita, sprzedawczyni z Piekarni Brykczyński w Miliczu. Pani Anita opowiedziała o swoim zawodzie oraz o tym co można kupić w jej sklepie. Dzieci chętnie zadawały pytania i opowiadały o tym jak wspólnie z rodzicami pieką ciasteczka.

więcej »


Wizyta Pana Trenera Dumitrescu
11.04.2016

        W dniu 11 kwietnia naszą grupę odwiedził milicki trener Taekwon-do pan Mariusz Dumitrescu który zapoznał nas z podstawami sztuki walki taekwon-do oraz opowiedział o swoim zawodzie trener. 

więcej »


Wizyta Policji w przedszkolu
08.04.2016

          Dnia 8 kwietnia naszą grupę odwiedziło dwóch panów policjantów aby opowiedzieć o swojej pracy. Grupa MOTYLKÓW dowiedziała się co trzeba zrobić aby zostać policjantem, oraz jak ciężki i odpowiedzialny jest to zawód.
 

więcej »


Wizyta u Stomatologa
07.04.2016

         W dniu 7 kwietnia grupa MOTYLKÓW wybrała się do  stomatologa. Pan dentysta opowiedział naszej grupie jak dbać o zdrowie i czystość naszych ząbków. Motylki za wzorowe zachowanie otrzymały DYPLOM oraz szczoteczki do zębów.

więcej »

1 2 3 4 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA