Wersja dla osób niedowidzących

Julia Szczurowska - siatkarka

Julia Szczurowska jest utalentowaną atakującą, młodzieżową reprezentantką Polski w siatkówce kobiet, zawodniczką francuskiego RC Cannes, a także naszą najnowszą ambasadorką. Choć poznaliśmy się jeszcze za czasów jej gry w zaprzyjaźnionym z naszą organizacją Impelu Wrocław, to w Miliczu udało nam się spotkać dopiero w 2019 roku. Julia przyjechała do nas wtedy pomimo napiętego grafiku i zwiedziła nasze budynki, które zrobiły na niej kolosalne wrażenie. To właśnie wtedy podjęła decyzję o kontynuacji współpracy, zostając ambasadorem Stowarzyszenia.

Siatkarka spędziła tego dnia mnóstwo czasu z naszymi podopiecznymi, m.in. uczestnicząc w sesji zdjęciowej, której efekty będzie można oglądać podczas kampanii 1%. Ponadto Julia intensywnie stara się promować naszą organizację w social mediach, aby pomóc nam dotrzeć do jak najszerszego grona osób zainteresowanych naszą działalnością.

 

Wszystkiego najlepszego, Julia
29.07.2021

Dziś urodziny obchodzi jedna z naszych ambasadorek - Julia Szczurowska. Z tej okazji pragniemy życzyć jej samych sukcesów, zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym, dużo zdrowia, uśmiechu i empatii, którą otaczasz ludzi wokół siebie.

więcej »


Wszystkiego najlepszego, Julia
29.07.2020

Nasza najnowsza ambasadorka Julia Szczurowska obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji pragniemy jej złożyć najserdeczniejsze życzenia: przede wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów na siatkarskich parkietach jak i w życiu prywatnym, zadowolenia z siebie oraz mnóstwa powodów do uśmiechu. Zostań zawsze tą samą, empatyczną, wrażliwą na potrzeby innych osobą. Wszystkiego, co najlepsze, Julia!

więcej »


Nowy klub ambasadorki
05.06.2020

Julia Szczurowska podpisała kontrakt z klubem Energa MKS Kalisz Volleyball i barw właśnie tego zespołu będzie bronić w nadchodzącym sezonie. Dotychczas atakująca grała we Francji, więc po transferze będziemy mieli bliżej, żeby wspierać ją „na żywo” ;)

więcej »


Słowa wsparcia od ambasadorów
09.04.2020

Ambasadorzy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych jak zwykle nie zawodzą i w tym trudnym dla nas wszystkich okresie dzielą się z nami słowami wsparcia. Jednocześnie, z uwagi na zbliżające się święta wielkanocne, składają nam także życzenia oraz apelują o rozsądek i pozostanie w domach. Dziękujemy za pamięć i dołączamy się!

więcej »


Podziękowanie za 1%
04.10.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy każdemu z Państwa ogromne podziękowania za wsparcie tegorocznej kampanii 1%. Każdy grosz przekazany na działalność statutową naszej organizacji pozwoli nam na podniesienie jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

więcej »


Wizyta Julii Szczurowskiej
28.08.2019

Niezwykle utalentowana atakująca, młodzieżowa reprezentantka Polski w siatkówce kobiet, a także zawodniczka francuskiego RC Cannes, kiedyś występująca w zaprzyjaźnionym z nami Impelu Wrocław – tak w skrócie można scharakteryzować naszego dzisiejszego gościa, Julię Szczurowską. Jednak nam pokazała się przede wszystkim jako bardzo wrażliwa i czuła na potrzeby innych osoba o szeroko rozwiniętej empatii.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA