Wersja dla osób niedowidzących

Oddział XI (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Krystyna Sadek

Pomoc nauczyciela: Lidia Greśko

Jasełka dla rodziców
15.12.2017

W piękny grudniowy dzień, do szkoły przybyli niesamowici Goście. Byli to Rodzice naszych uczniów.

więcej »


Zabawa Andrzejkowa
30.11.2017

30 listopad był niezapomnianym dniem dla naszych uczniów. Andrzejki 2017 uważamy za super udane!!!. 

więcej »


Pogadanka o czystości rąk
20.11.2017

Grupę IX i zaprzyjaźniony oddział XI odwiedziła nasza pielęgniarka – p.Basia Jurkanis.

więcej »


Apel
10.11.2017

Dnia 10.11.2017 w szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości.  Organizatorami był oddział IX, XI , XV. Gościnnie w poczcie sztandarowym brali uczniowie z oddziału VII i VIII. Uczniowie wysłuchali krótkich wierszy o symbolach polski i mogli obejrzeć  prezentacje. Wszyscy razem zaśpiewali Hymn Polski stojąc na baczność i piosenkę „Jestem polką i polakiem” machając własnoręcznie przygotowanymi flagami. Na koniec była niespodzianka przybyli do na apel żołnierze w stroju roboczym. Opowiadali o swojej pracy i odpowiadali na pytania. Na koniec zostały im wręczone kwiaty i prezent oraz każdy chętny mógł sobie zrobić z nimi zdjęcie. 

więcej »


Wycieczka do gospodarstwa
29.09.2017

W piątek tj. 29.09.2017 uczniowie z oddziału IX i XI pojechali na wycieczkę do Bracławia do gospodarstwa rolnego.  Na uczniów czekała przemiła pani która oprowadziła wszystkich po całym gospodarstwie.  Zaczęliśmy zwiedzanie od kurnika gdzie można było zebrać jajka. Następnie oglądaliśmy króliki. Kolejnym miejscem było pomieszczenie w którym gospodarz miesza pasze , chłopcy od razy wzięli się za zamiatanie.  Na placu czekał już na nas traktor do którego każdy mógł wejść i poczuć się jak prawdziwy rolnik. Kolejna atrakcja to tygodniowe prosiaczki i małe cielaczki które można było pogłaskać. Potem poszliśmy nakarmić kury, uczniowie sypali zborze do korytka. Ostatnim zadaniem było zrobienie porządku w ogrodzie. Plewienie grabienie i zbieranie na taczkę. W nagrodę za prace na uczniów czekały upieczone kiełbaski, i ciasteczka. Na koniec chętni korzystając z pięknej pogody pograli w piłkę. 

więcej »


Dzień chłopaka
28.09.2017

W czwartek tj 28.09.2017 uczniowie z oddziału IX i XI wybrali się razem do kawiarni „Familijna” aby razem świętować  dzień chłopaka. Było to świetne doświadczenie. Uczniowie wybierali co będą jeść  i pić. Czas upłynął nam miło. Było pysznie i słodko. 

więcej »


Jesienne porządki
26.09.2017

We wtorek 26.09.2017 uczniowie oddziału IX i XI  zgodnie z tematem zajęć  wyszli za budynek szkoły aby popracować trochę i nabrać wprawy przed piątkową wycieczką.  Uczniowie mogli pograbić liście i pozamiatać liście. Zbierali zebrane liście i wrzucali do worka a następnie  do taczki.  Wszyscy pracowali  z wielką chęcią i zaangażowaniem. 

więcej »


Pyszne babeczki
25.09.2017

25.09.2017  tj  poniedziałek zaczęliśmy na słodko. Maciej przyniósł dla kolegów i koleżanek ze swoje  klasy i z działu  IX przepyszne babeczki nadziewane budyniem z polewa czekoladową i kolorową posypką . Palce lizać. Pyszności ! Wszyscy zajadali  z wielkim apetytem. Dziękujemy ;-))

więcej »


Urodziny Jakuba
22.09.2017

W piątek tj 22.09.2017 zostaliśmy zaproszeni do oddziału IX na 11 urodziny  Jakuba.  Zrobiliśmy dla Jakuba kartkę urodzinową na pamiątkę i daliśmy mu prezent. Jakub poczęstował nas przepysznym tortem. Żeby było smacznie ale i zdrowo zrobiliśmy sami sok z owoców. 

więcej »


Zajęcia kulinarne
15.09.2017

15 września to jest piątek w oddziale XI  odbyły się zajęcia kulinarne.  Jeszcze w letnim  nastroju zrobiliśmy placuszki bananowe. Wszyscy zgodnie pracowali. Placuszki w wykonaniu są proste ale super w smaku. Wszyscy zajadali z apetytem. 

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA