Wersja dla osób niedowidzących

Oddział VII (klasy IV-VI)

Oddział VII

nauczyciel: mgr Ewa Nowosadzka
pomoc nauczyciela: Iwona Tempel

 

Nasi uczniowie od lewej:

Piotrek, Wiktoria, Oliwia i Szymon

SENSOPLASTYKA I TROSZKĘ SENSOMOTORYKI W ZAJĘCIACH PT: „WIOSNA, ACH TO TY….”
09.05.2017

We wtorek na zajęciach integracyjnych spotkały się dwa oddziały: I i VII. Celem tych zajęć było doświadczanie i przywoływanie wiosny. Pod kierunkiem Ewy Nowosadzkiej, Katarzyny Zakrzackiej oraz Iwony Tempel uczniowie doświadczali radości, satysfakcji i poczucia sprastwa poprzez aktywności:  

więcej »


Wyjazd do kina
21.04.2017

W piątek 21.04.2017 w  poświątecznym nastroju uczniowie z oddziałów  szkolnych  I , II, VII, VIII, X,  pojechali do kina „Przedwiośnie” w Krotoszynie  na film „Dzieciak rządzi”. Było to miłe spędzenie czasu. Uczniowie integrowali się ze sobą . Wszystkim się bardzo podobało. Wracaliśmy z szerokimi uśmiechami rozmawiając o najlepszych momentach w filmie. 

więcej »


W KOM'ie
13.03.2017

W poniedziałek 13. 03.2017 uczniowie z naszej szkoły pojechali do KOM-u na seans filmowy.  Uczniowie z oddziału VII  w ramach nagrody za udział w konkursie zaprosili swoich kolegów na wspólny seans filmowy. Po filmie uczniowie udali się na poczęstunek i chwile zabawy przed powrotem do szkoły. W tym dniu brały udział oddziały I, II,  X, VII.
 

więcej »


Wyjazd do kina
07.12.2016

W środę tj 07.12.2016 oddziały X, I, VII, II i IV wspólnie przedłużyli sobie mikołajki jadąc do kina „ Przedwiośnie” w Krotoszynie. Uczniowie wybrali się na film „Trolle”. Film okazał sie być bardzo kolorowy śmieszny i z świetną muzyką. Nikomu się nie nudziło podczas jazdy jak i w kinie. Na koniec filmu wszyscy klaskali w dłonie i podskakiwali w fotelach. Na pewno  wybierzemy się tam jeszcze nie raz. 

więcej »


Mikołajki
06.12.2016

We wtorek tj 06.12.2016 uczniowie z trzech oddziałów X , I i VII wspólnie spędzali mikołajki w restauracji. Klasy integrowały się spędzając bardzo miło czas i zajadając przepyszną pizze popijając ulubionym napojem. 

więcej »


NASZA CHOINKA NAJPIĘKNIEJSZA JEST
05.12.2016

5 grudnia nasz oddział wraz z oddziałem I przygotował zajęcia warsztatowe w których wzięli udział wszyscy uczniowie i ich panie z naszego ośrodka.  Razem pracowaliśmy na szkolnym holu zdobiąc upieczone przez nas wcześniej pierniczki, robiliśmy też łańcuchy z popcornu i kolorowych, kukurydzianych chrupek. Tworzyliśmy własnego pomysłu bombki z orzechów, szyszek i plastrów cytryny, pomarańczy, grejfruta.  A wszystko po to by na naszym szkolnym holu zamieszkała najpiękniejsza i najbardziej pachnąca choinka ubrana tylko w własnoręcznie wykonane przez nas naturalne ozdoby. 

więcej »


Spotkanie z Górnikiem
02.12.2016

2 grudnia w pięknym galowym stroju odwiedził nas prawdziwy górnik – Pan Józef Górny, który 25 lat pracował w kopalni węgla jako ratownik. Z ogromnym zaciekawieniem słuchaliśmy o trudach  pracy górnika, nie wystraszyło nas to jednak przed marzeniem o tym zawodzie.

więcej »


Świeczniki, świeczki, świeczuszki
01.12.2016

więcej »


PIERNIKOWY SZAŁ
30.11.2016

23 i 30 listopada nasza klasa wraz z klasą p. Kasi Zakrzackiej zakasaliśmy rękawy i wzięliśmy się ostro do pracy by przygotować  pierniczki na choinkę dla wszystkich uczniów naszego ośrodka. Efektem naszej pracy był cały karton pachnących pierników więc powiedzenie „ Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść” w naszym przypadku się nie sprawdziło. :)

więcej »


PAMIĘTAMY O SKRZYDLATYCH PRZYJACIOŁACH
29.11.2016

29 listopada nasz karmnik pojechał na konkurs ogłoszony przez Nadleśnictwo Milicz. Pracowaliśmy nad nim w wielkim zaangażowaniem i trudem przez cały tydzień. Mamy nadzieję, że teraz mocno  on cieszy wszystkie ptaszki, które zechcą napełnić swoje brzuszki w darmowej stołówce pełnej ziarenek i słoniny. 

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA