Wersja dla osób niedowidzących

Oddział I (klasy I-III)

Odział I
Nauczyciel: Katarzyna Zakrzacka
Pomoc nauczyciela: Agnieszka Gmur
 
 
Uczniowie: Kacper, Jakub K., Jakub B., Norbert
 

Jak rosną dzieci?- zajęcia logopedyczne
25.05.2017

25.05.2017 r. p. Lidia Szulc rozmawiała z nami o tym, co jest potrzebne, żeby dziecko rosło. To były inne niż zwykle zajęcia logopedyczne: w grupie i z naszymi Paniami. 

więcej »


SENSOPLASTYKA I TROSZKĘ SENSOMOTORYKI W ZAJĘCIACH PT: „WIOSNA, ACH TO TY….”
09.05.2017

We wtorek na zajęciach integracyjnych spotkały się dwa oddziały: I i VII. Celem tych zajęć było doświadczanie i przywoływanie wiosny. Pod kierunkiem Ewy Nowosadzkiej, Katarzyny Zakrzackiej oraz Iwony Tempel uczniowie doświadczali radości, satysfakcji i poczucia sprastwa poprzez aktywności:  

więcej »


Wyjazd do kina
21.04.2017

W piątek 21.04.2017 w  poświątecznym nastroju uczniowie z oddziałów  szkolnych  I , II, VII, VIII, X,  pojechali do kina „Przedwiośnie” w Krotoszynie  na film „Dzieciak rządzi”. Było to miłe spędzenie czasu. Uczniowie integrowali się ze sobą . Wszystkim się bardzo podobało. Wracaliśmy z szerokimi uśmiechami rozmawiając o najlepszych momentach w filmie. 

więcej »


W KOM'ie
13.03.2017

W poniedziałek 13. 03.2017 uczniowie z naszej szkoły pojechali do KOM-u na seans filmowy.  Uczniowie z oddziału VII  w ramach nagrody za udział w konkursie zaprosili swoich kolegów na wspólny seans filmowy. Po filmie uczniowie udali się na poczęstunek i chwile zabawy przed powrotem do szkoły. W tym dniu brały udział oddziały I, II,  X, VII.

więcej »


Przedwiośnie
07.03.2017

Chłopcy w naszej klasie poczuli już pierwsze oznaki wiosny. Poznając tę piękna porę roku uczyli się o wszystkich zjawiskach pogodowych jakie mogą nastąpić wszak w marcu jak w garncu. Najbardziej tajemnicza okazała się tęcza. Utrwaliliśmy tę wiadomość na zajęciach sensomotorycznych. 

więcej »


W zimowej odsłonie.
17.01.2017

Aura sprzyja naszej edukacji. Ostatnio uczyliśmy się i zjawiskach pogodowych  w zimie, a także o szaleństwach w białym  puchu. Od kilku dni w Miliczu jest piękna zimowa pogoda więc wybraliśmy się, żeby trochę jej podoświadczać i nacieszyć się jej urokami :)

więcej »


Wyjazd do kina
07.12.2016

W środę tj 07.12.2016 oddziały X, I, VII, II i IV wspólnie przedłużyli sobie mikołajki jadąc do kina „ Przedwiośnie” w Krotoszynie. Uczniowie wybrali się na film „Trolle”. Film okazał sie być bardzo kolorowy śmieszny i z świetną muzyką. Nikomu się nie nudziło podczas jazdy jak i w kinie. Na koniec filmu wszyscy klaskali w dłonie i podskakiwali w fotelach. Na pewno  wybierzemy się tam jeszcze nie raz. 

więcej »


Mikołajki
06.12.2016

We wtorek tj 06.12.2016 uczniowie z trzech oddziałów X , I i VII wspólnie spędzali mikołajki w restauracji. Klasy integrowały się spędzając bardzo miło czas i zajadając przepyszną pizze popijając ulubionym napojem. 

więcej »


NASZA CHOINKA NAJPIĘKNIEJSZA JEST
05.12.2016

5 grudnia nasz oddział wraz z oddziałem I przygotował zajęcia warsztatowe w których wzięli udział wszyscy uczniowie i ich panie z naszego ośrodka.  Razem pracowaliśmy na szkolnym holu zdobiąc upieczone przez nas wcześniej pierniczki, robiliśmy też łańcuchy z popcornu i kolorowych, kukurydzianych chrupek. Tworzyliśmy własnego pomysłu bombki z orzechów, szyszek i plastrów cytryny, pomarańczy, grejfruta.  A wszystko po to by na naszym szkolnym holu zamieszkała najpiękniejsza i najbardziej pachnąca choinka ubrana tylko w własnoręcznie wykonane przez nas naturalne ozdoby. 

więcej »


Spotkanie z górnikiem
02.12.2016

2 grudnia w pięknym galowym stroju odwiedził nas prawdziwy górnik – Pan Józef Górny, który 25 lat pracował w kopalni węgla jako ratownik. Z ogromnym zaciekawieniem słuchaliśmy o trudach  pracy górnika, nie wystraszyło nas to jednak przed marzeniem o tym zawodzie.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA