Wersja dla osób niedowidzących

Niepubliczne przedszkole 2021/2022

Biedroneczki wyfruwają w świat
21.06.2022

Przyszedł czas pożegnania kolejnej grupy przedszkolnej. Tym razem nasze mury opuszczają 6-latki z grupy „Biedroneczek”, które z tej okazji przygotowały piękne przedstawienie dla rodziców.

więcej »


Pożegnanie 6-latków
10.06.2022

Ostatni piątek był dniem obfitującym w sztukę najwyższej jakości. Po występie Misiów przyszedł czas na przedstawienie w wykonaniu 6-latków A, które wkrótce pożegnają się z naszym przedszkolem.

więcej »


Misie wystąpiły dla rodziców
10.06.2022

Mama i tata są najważniejszymi osobami w życiu każdego przedszkolaka. Korzystając więc z okazji, jaką jest Dzień Rodziny, nasze 5-latki wraz z paniami: Moniką, Moniką i Marzeną przygotowały piękne przedstawienie.

więcej »


Święto wszystkich dzieci
01.06.2022

Co roku pierwszy czerwca jest w naszej organizacji niezwykle ważnym dniem. To właśnie wtedy świętujemy Dzień Dziecka, czyli święto naszych najmłodszych. Z tej okazji na całym dziedzińcu Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego zapanowało poruszenie.

więcej »


Dzień Mamy u Żabek
26.05.2022

,,Mama to najpiękniejsze słowo świata. Kryje ono w sobie ogrom miłości. Z nim związane są najpiękniejsze wspomnienia".

więcej »


OFERTA PRZEDSZKOLA przy MSPDiON
14.04.2022

W związku z trwającym okresem rekrutacji chcielibyśmy podzielić się z Państwem nową ofertą Niepublicznego Przedszkola działającego przy MSPDiON. Jest to placówka skierowana zarówno do dzieci zdrowych, jak i z niepełnosprawnością.

więcej »


Przedstawienie o emocjach
21.03.2022

21 marca to dzień, który większości z nas kojarzy się z rozpoczęciem kalendarzowej wiosny. Warto jednak pamiętać, że od 2005 roku obchodzimy wówczas Światowy Dzień Zespołu Downa (data wiąże się z trisomią 21 chromosomu, czyli istotą wspomnianej niepełnosprawności). Nie zapomnieli o tym uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali z tej okazji piękne i przepełnione symboliką przedstawienie.

więcej »


Aktywne ferie w przedszkolu
10.02.2022

Dobiegające już końca ferie są czasem wypoczynku od codziennych zajęć. Nasze przedszkolaki spędzają je jednak aktywnie, uczestnicząc w terapii pedagogicznej i terapii przez sztukę.

więcej »


Jasełka po góralsku
19.01.2022

Nasze przedszkolaki już niejednokrotnie udowadniały, że są bardzo utalentowane i posiadają niezwykłą wrażliwość artystyczną. Kolejną okazją, żeby pokazać to światu było przedstawienie „Jasełka po góralsku”, z którym 6-latki „A” wystąpiły 19 stycznia w Ośrodku Kultury w Miliczu.

więcej »


(Nie)spodziewany gość w MSPDiON
06.12.2021

Dziś 6 grudnia, a co za tym idzie, swoje imieniny obchodzi Święty Mikołaj. Jak co roku, spędza je jeżdżąc po całym świecie i rozdając prezenty grzecznym dzieciom (a jak się okazało, o dorosłych też pamięta). Nie mogło go więc także zabraknąć w progach naszego stowarzyszenia, do którego jak wiemy uczęszczają same grzeczne dzieci.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA