Wersja dla osób niedowidzących

Oddział VIII (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Ewa Nowosadzka

Pomoc nauczyciela: Iwona Tempel

Pasowanie na ucznia
15.12.2017

15 GRUDNIA  w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na uczniów” dzieci z oddziału II. Zanim nastąpił ten ważny moment  w życiu każdego  pierwszoklasisty , dzieci musiały udowodnić że na miano ucznia zasługują. Starsi  koledzy  i koleżanki  z oddziału VII przygotowali dla nich zadania. 

więcej »


Lekkoatletyczny dzień sportu
09.11.2017

W gronie przyjaciół i osób lubiących rywalizację sportową 9 listopada  spędziliśmy Lekkoatletyczny dzień sportu pod hasłem: „Z Olimpijczykiem na Ty”. Zawody odbyły się pod bacznym okiem znanych Polskich sportowców: Rafała Kubickiego –dwukrotnego Mistrza Świata w judo. Ryszarda Tomaszewskiego – polskiego sztangisty, wielokrotnego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich . Jakuba Tokarza- judoki,  złotego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.     

więcej »


Dzień chłopaka
29.10.2017

29.09.2017r odwiedziliśmy kawiarnię aby uczcić wyjątkowy dzień dla wszystkich chłopaków :) Zamówiliśmy pyszne lody oraz ciastka i w świetnej atmosferze spędziliśmy ten dzień. Podczas powrotu na zajęcia edukacyjne zatrzymaliśmy się na siłowni żeby spalić nadmiar kalorii ;) To był super dzień.

więcej »


Wycieczka na ranczo
03.10.2017

Pierwszą naszą wycieczką był wyjazd wraz z kolegami i koleżankami z oddziału VIII do Państwa Vogtów w jakże urokliwe miejsce jakim jest ich ranczo w Guzowicach. Najpierw mieliśmy przyjemność pozwiedzać gospodarstwo na którym widzieliśmy konie, owce, dziki, daniele różne ptaki między innmi bociany, łabędzie, gęsi Gęgawa, perliczki, indyki, kaczki i wiele innych. Pan Roman posiada również hodowle świnek morskich. Byliśmy zachwyceni. Zapowiedzieliśmy już swoją kolejną wizytę, tym razem zimą. Po zwiedzaniu zrobiliśmy sobie grilla. Usmażyliśmy kiełbaski a później ze smakiem zjedliśmy i wróciliśmy z żalem do szkoły.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA