Wersja dla osób niedowidzących

Kadra

Marcin Folmer

Koordynator zespołu trenerów pracy wspomaganej, trener pracy
 

          W zespole od 2008 roku. Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy, absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Ukończył szereg szkoleń i kursów z zakresu zatrudnienia wspomaganego, w tym  szkolenie  „JOB COACH” organizowane przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, gdzie jest również trenerem pracy i specjalistą ds. rekrutacji, organizacji i obsługi BO.  W wolnych chwilach animator sportu i organizator aktywnych form spędzania wolnego czasu. Pomysłodawca i współzałożyciel milickiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Śląska Wrocław i drużyny Piłkarski Tryb Życia. Wiceprezes Federacji Kibiców Niepełnosprawnych. Wrocławski Śląsk to jego największa pasją, którą zaraził, kogo tylko mógł i zarażą dalej.

 

Wojciech Piskozub- Trener Pracy

          W zespole od 2015 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu. Ukończył szkolenie  „JOB COACH” organizowane przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, gdzie jest również trenerem pracy. Posiada duże doświadczenie w handlu i sprzedaży nabyte podczas długoletniego prowadzenia własnej działalności gospodarczej.  Prywatnie wokalista milickiego zespołu „Sensor” o niepowtarzalnej barwie głosu oraz multiinstrumentalista specjalizujący się w grze na instrumentach dętych. Pomysłodawca i założyciel amatorskiego zespołu muzycznego, który tworzą osoby z niepełnosprawnością. Pasjonat street- workout. 

Agata Dzieciuchowicz - Trener Pracy/Doradca zawodowy
 
      W zespole od 2015 roku. Z wykształcenia pedagog specjalny, absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, specjalizacja-resocjalizacja. Ukończyła szkolenie  „JOB COACH” organizowane przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, gdzie jest również trenerem pracy. Posiada duże doświadczenie w handlu oraz sprzedaży. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas na sportowo np. biegając lub grając w piłkę. Wieczorami czyta książki, głównie powieści grozy. Uwielbia podróżować oraz spędzać czas ze swoją córeczką i mężem. 
 
 

Patrycja Krynicka- Trener Pracy

      W zespole od 2015 roku. Ukończyła szkolenie z zakresu „Zastosowanie elementów Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania, Niepełnosprawności i Zdrowia (ICF) w procesie zatrudnienia wspomaganego osób z niepełnosprawnością”organizowanie przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Program Zatrudnienia Wspomaganego aktywnie realizuje dodatkowo na terenie województwa wielkopolskiego skąd pochodzi. Maniaczka Sportowa, wielokrotna medalistka krajowych i międzynarodowych zawodów Karate Shotokan. Jedyna kobieta w składzie milickiej drużyny Piłkarski Tryb Życia. W wolnym czasie, poza rozwijaniem różnorodnych pasji sportowych, znajduje czas jedynie na sen

Ernest Swora- Psycholog

           W zespole od 2015 roku. Absolwent i doktorant psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS  we Wrocławiu.  Ukończył studia podyplomowe z zakresu diagnozy psychologicznej, szkolenie "JOB COACH" organizowane przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, gdzie pełnił funkcje trenera pracy oraz inne szkolenia z zakresu diagnozy i pomocy psychologicznej. Z MSPDiON związany jeszcze jako student. Psycholog w PZP i oddziale psychiatrycznym. Prywatnie miłośnik muzyki i modelarstwa.

Janusz Kupis- Trener Pracy

          W zespole od 2015 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Ukończył szkolenie  „JOB COACH” organizowane przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, gdzie jest również trenerem pracy. Posiada duże doświadczenie w handlu i sprzedaży bezpośredniej nabyte podczas wieloletniej pracy jako przedstawiciel handlowy. Interesuje się sportem, były zawodnik klubu zapaśniczego WKS Śląsk Milicz.

Dawid Ośko- Psycholog

           W zespole od 2008 roku. Absolwent wydziału psychologii  Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył szkołę psychoterapii  Krakowskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej oraz szkolenie  „JOB COACH” organizowane przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych.  Duże doświadczenie w zawodzie psychologa i psychoterapeuty nabyte  w trakcie pracy w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej i na oddziale psychiatrycznym Milickiego Centrum Medycznego. Prywatnie wyborny tancerz i miłośnik dobrego kina.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA