Wersja dla osób niedowidzących

Niepubliczne przedszkole 2022/2023

Ważna informacja dla rodziców przedszkolaków
01.09.2023

Drodzy rodzice, serdecznie zapraszamy wszystkie nowe dzieci – od września rozpoczynające edukację w naszym przedszkolu na zajęcia adaptacyjne.

więcej »


Wakacje w przedszkolu
22.08.2023

W Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym nigdy nie zapada cisza. Choć lato to czas, kiedy nie są prowadzone regularne zajęcia w placówkach oświatowych, to nasze przedszkole po raz kolejny zorganizowało grupę wakacyjną, w ramach której na uczestników czekało mnóstwo atrakcyjnych form spędzania czasu.

więcej »


Przedszkolaki z dyplomami!
23.06.2023

Wspaniałe zakończenie roku przedszkolaków miało miejsce w piątek w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Był to niezwykły dzień pełen radości, emocji i wzruszeń, który na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i ich rodziców oraz nauczycieli.

więcej »


Konkurs Palmowy rozstrzygnięty
05.04.2023

W dniu 27.03 br. w holu Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego odbył się uroczysty finał konkursu na palmę wielkanocną zorganizowanego przez zespół pedagogów.

więcej »


Aktywne ferie w przedszkolu
20.02.2023

Ferie w naszym województwie trwają w najlepsze, ale nie oznacza to, że w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym nie odbywają się żadne zajęcia. Przedszkolaki zarówno z grup integracyjnych, jak i specjalnych, uczestniczą w starannie przygotowanych, urozmaiconych warsztatach feryjnych pod hasłem „W zimowej krainie”.

więcej »


Spektakl dla babci i dziadka
10.02.2023

Dzieci z naszego przedszkola integracyjnego niejednokrotnie udowadniały już, że są wszechstronnie uzdolnione. Tym razem swoje umiejętności postanowiły zaprezentować 6-latki z grupy Misiów. Wszystko z okazji niedawno obchodzonego Święta Babci i Dziadka.

więcej »


Ważna informacja dla rodziców
25.10.2022

DRODZY RODZICE! Informujemy, iż w związku z opublikowaną uchwałą nr LXXV/377/2022 Rady Miejskiej w Miliczu z dnia 22 września 2022 r. w sprawie ustalenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz wysokości opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym w publicznych przedszkolach oraz oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Milicz zmianie ulega opłata za pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach innych niż 8:00 - 13:00.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA