Wersja dla osób niedowidzących

Oddział XIV (PDP)

ODDZIAŁ PDP XIV
 
Nauczyciel- Barbara Manuel
Pomoc nauczyciela- Katarzyna Vogt
Pomoce POW- Alina Kamińska, Olga Kuśmierek
 
 
Nasi uczniowie:
Bartosz, Agata, Jakub, Dawid i Małgosia

Nasze grillowanie
23.09.2016

          23.09.2016r odbył się grill dla podopiecznych Powiatowego Ośrodka Wsparcia na którym mieliśmy przyjemność być. Doskonale się bawiliśmy w towarzystwie naszych kolegów i koleżanek. Jedliśmy kiełbaski z grilla oraz wyborny bigos. Później graliśmy w piłkę i korzystaliśmy z siłowni na świeżym powietrzu.

więcej »


Dzień sportu
02.09.2016

          Na początku roku odbył się Dzień Sportu w formie turnieju piłki nożnej. W ramach tego dnia był grill oraz Pan Wojtek umilał wszystkim czas jako DJ. Bawiliśmy się świetnie kibicując chłopakom oraz bawiąc się w rytmach nowych hitów.

więcej »


Wakacje
02.09.2016

          Pani Iwona, Ania, Kuba oraz Bartek towarzyszyli Pani Kasi i Pani Justynie prawie codziennie. Razem się bawili, spacerowali, czasem plażowali nad zalewem. Był też czas na ruch podczas rajdu rowerowego. Chwile mijały powoli ale przyjemnie. Było wesoło i sympatycznie. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i nadszedł początek roku co zwiastowało pewne zmiany o których troszkę później…

więcej »


Rozpoczęcie roku
01.09.2016

           1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszyscy w bardzo dobrych humorach ponieważ cieszyliśmy się że w końcu spotkamy koleżanki i kolegów oraz wszystkich wychowawców. Okazało się też że nastąpiły małe zmiany w naszym oddziale. Mamy nowego kolegę Dawida Wyczesanego i koleżankę Małgosię Stodolną. Ania i Pani Iwonka uczęszczają na zajęcia do innych grup. Mamy również dwie nowe Panie: Panią Alinę Kamińską oraz Panią Olgę Kuśmierek. W nowym gronie rozpoczynamy ten rok szkolny, na pewno będzie lepszy od poprzedniego.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA