Wersja dla osób niedowidzących

Oddział V i VI (PETO)

Nauczyciele: Katarzyna Iwachów, Justyna Musiałowska

Pomoc nauczyciela: Agnieszka Kaźmierczak, Joanna Kulińska

Zajęcia otwarte dla rodziców
13.12.2018

W Grudniowie przedpołudnie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Frekwencja rodziców była niska, jednak ci którzy przyszli, zobaczyli jak wygląda dzień w szkole ich dzieci oraz mieli okazję uczestniczyć w zajęciach. 

więcej »


Mikołajki
06.12.2017

Już od  rana wszyscy w mikołajkowym nastroju przystąpili do pracy. Podczas zajęć poznawaliśmy postać św. Mikołaja, na którego wizytę oczekiwaliśmy. Jedni z radością, inni z obawą…. bo przecież święty wie doskonale kto był grzeczny, a kto nie. Gość okazał się jednak wyrozumiały i jak to święty….. cierpliwie rozdawał prezenty i pozował do zdjęć milo z nami gawędząc. 

więcej »


Zabawa Andrzejkowa
01.12.2017

Zgodnie z tradycją wspólnie z grupami  ZR-W   hucznie obchodziliśmy zabawę andrzejkową. Było hucznie, wesoło,  muzycznie i oczywiście nie zabrakło tradycyjnych andrzejkowych wróżb. Na koniec zabawy był czas na słodki poczęstunek. 

więcej »


URODZINY SANDRY
21.11.2017

W listopadzie swoje 9 urodziny obchodzi najmłodsza uczennica oddziału V. Sandra realizuje obowiązek szkolny w klasie II, więc  po raz kolejny wspólnie świętowaliśmy jej urodziny.

więcej »


Znani goście w naszej grupie
31.10.2017

Październik obfitował  w wizyty znanych gości. 11 października, dzień po koncercie charytatywnym odwiedził nas Mateo wraz ze swoim zespołem. Była to dla nas bardzo miła niespodzianka, zwłaszcza że goście okazali się bardzo sympatyczni i zainteresowani naszą grupą.

więcej »


Bal wszystkich świętych
31.10.2017

Tuż przed Uroczystością Wszystkich Świętych w naszej grupie zaroiło się od świętych. Chcąc kultywować polską tradycję, zamiast balu Halloween odbył się u nas Bal Wszystkich Świętych. W ten dzień zajęcia poświeciliśmy na poznawanie postaci świętych oraz na wspólną zabawę z kolegami z zespołów rewalidacyjno wychowawczych.

więcej »


Wycieczka do Lichenia
12.10.2017

Na początku października wspólnie z kolegami  z oddziału IX oraz grup ZRW A, B i C wybraliśmy się do Lichenia.  Było to duże przedsięwzięcie, gdyż droga przed nami była daleka,  grupa liczna a pogoda niepewna. Okazało się jednak, iż szczęśliwie dotarliśmy na miejsce, które okazało się świetnie dostosowane dla  wózkowiczów.  Przed bazyliką miejscowy kapłan przywitał nas i polecił które miejsca warto zobaczyć. Zwiedziliśmy bazylikę oraz kościół św. Doroty i Golgotę. Podziwialiśmy piękno Lichenia z wieży widokowej.  Pogoda nie była idealna, ale dobre towarzystwo okazało się ważniejsze od siąpiącej mżawki. Z pamiątkami i wodą z licheńskiego źródełka wróciliśmy do Milicza.

więcej »


Święto pieczonego ziemniaka
29.09.2017

Święto Pieczonego Ziemniaka to już tradycja w naszej szkole. Jest to okazja zarówno do poznania - nie tylko w teorii -  warzywa, jakim jest ziemniak…. Ale także okazja do integracji grup oraz wspólnej zabawy.  W tym roku nasze oddziały wspólnie z kolegami z grupy ZR-W A udały się na ogródki działkowe, gdzie dzięki gościnie pani Agnieszki bardzo miło spędziliśmy przedpołudnie.

więcej »


Urodziny Magdy
28.09.2017

Wrzesień w oddziale V i VI obfitował w uroczystości urodzinowe uczniów. 29 września10- te urodziny obchodziła Magda. Z tej okazji zajęcia pedagogiczne poświęcone były osobie Magdy. Koledzy z grupy wykonali kartkę dla Magdy oraz zaśpiewali „Sto lat…” i złożyli życzenia. Natomiast Magda poczęstowała wszystkich pysznym tortem. 

więcej »


Urodziny Jakuba
25.09.2017

25 września to bardzo uroczysty dzień w oddziale V. Tego dnia swoje urodziny obchodził Jakub. Z tej okazji w oddziałach V i VI odbyły się  zajęcia zakończone wspólnym świętowaniem.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA