Wersja dla osób niedowidzących

Fizjoterapeuci

Strona główna                    Oferta                    Sprzęt                    Filmy                    Dokumentacja medyczna                    Kontakt

FIZJOTERAPEUCI

Katarzyna Antkowiak - fizjoterapeuta

W MSPDiON od 1994 roku. Absolwentka wydziału fizjoterapii wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła nastepujące kursy: Zastasowanie Kinezjologii Rozwojowej u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi, Integracja odruchów dynamicznych i posturalnych wg. metody Masgutova

 

Monika Balwar - fizjoterapeutka

 

 
Jarosław Bienkiewicz - fizjoterapeuta
 
W MSPDiON od 1996 r.  Absolwent  Wydziału Fizjoterapii w  Medycznym Studium Zawodowym  i  Akademii Wychowania Fizycznego we  Wrocławiu. W pracy z pacjentami analizuje mechanizm urazu i   pokazuje ergonomiczne funkcjonowanie narządu ruchu  w czynnościach dnia codziennego. W latach 1988-89   opiekował  się  sekcją  piłki  nożnej pierwszoligowego WKS-u  ,,Śląsk” Wrocław. Terapeuta  metod: Lewita,  Mulligana, Medical  Tapingu i  Masażu  Medycznego. Od  1989 roku działa  prywatnie w  zakresie  rekreacji  i  rehabilitacji jako  firma  ,,Galen”. W 2005 roku stworzył  program  ,,Profilaktyka  Problemów  Odkręgosłupowych”  i  realizuje  go z  małżonką w  szkołach  na  terenie  gminy  Milicz. Były  lekkoatleta,  fascynat  piłki  nożnej.
 

Magdalena Kaczorowska - masażystka

W MSPDiON od 2013 roku. Pracownik WarsztatuTerapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy. Absolwentka Technikum Masażu Leczniczego w Łodzi. Doświadczenie zdobyła poprzez pracę w Miejskiej Przychodni „Chrobry” w Łodzi, prowadząc prywatny gabinet masażu oraz uczestnicząc w licznych praktykach zawodowych. Nie zamierza poprzestać na zdobytych już umiejętnościach i planuje dokształcać się w dziedzinie fizjoterapii.

Marzena Kamieniecka - fizjoterapeuta

W MSPDiON od 2014 roku. Pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy na stanowisku asystenta osoby niepełnosprawnej. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej na wydziale fizjoterapii. Dodatkowo ukończyła Prywatne Medyczne Studium Zawodowe Nr. 1 im. Andrzeja Żywirskiego we Wrocławiu. Wcześniej pracowała w Niepublicznym zakładzie Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarska Andrzej Krężlewicz" w Krośnicach.

 

Katarzyna Mielnik - fizjoterapeuta

 

Marzena Ratajek - fizjoterapeutka

 

Dorota Szanfisz - fizjoterapeuta

W MSPDiON od 2000 roku. Wcześniej pracowała w Domu Pomocy Społecznej w Miliczu. Absolwentka Dolnosląskiej Szkoły Wyższej Edukacji. specjalizacja oligofrenopedagogika. Dodatkowo ukończyła Prywatne Medyczne Studium Fizjoterapii mgr. A. Czamary we Wrocławiu.

 

Anna Trzeciak-Iwanicka - fizjoterapeuta

W MiSPDiON od 1999 roku. Absolwentka wydziału fizjoterapii wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie pedagogiki na oraz nastepujące szkolenia: Współczesne metody diagnozy i leczenia tkanek miękkich, Diagnoza i terapia integracji sensorycznej, terapię behawioralne dzieci i młodzieży z autyzmem, terapie neurorozwojowe NDT - Bobath i NDT - Bobath Baby, i.in.

Sandra Tudziaż - fizjoterapeutka

W Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pracuję od 2015 roku. Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Ukończyłam następujące kursy: Kinzjotaping w 2013 roku oraz „Kurs koncepcji Halliwick”, który pozwala na rehabilitację i naukę pływania dzieci niepełnosprawnych. Prowadzę klasyczną rehabilitację u dzieci i osób dorosłych a także realizuję zajęcia na basenie z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Moje zainteresowania to film i taniec towarzyski. 

Daria Urbańczyk - fizjoterapeuta

W MSPDiON od 2011 roku. Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, kierunek fizjoterapia. W 2012 roku ukończyła kurs „Integracja  Odruchów  dynamicznych i  posturalnych w/g  metody dr S. Masgutowej"  cz. 1. oraz „Terapia Integracji Sensorycznej I stopnia - neurobiologiczne podstawy integracji sensorycznej". Rok później w 2013 ukończyła II stopień „Terapia Integracji Sensorycznej II stopnia".  Ze względu na swoją pasję jaką jest pływanie w roku 2013 ukończyła również „Kurs Koncepcji Halliwick", który pozwala na rehabilitację i naukę pływania dzieci niepełnosprawnych. Prowadzi terapię z dziećmi metodą klasycznej rehabilitacji, integracji sensorycznej oraz realizuje zajęcia na basenie z dziećmi w każdym wieku. Interesuje się dobrą książką i kinem.

 

Aleksandra Wdowczyk - fizjoterapeuta

 

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA