Wersja dla osób niedowidzących

Dolnośląski Punkt Doradczy

DOLNOŚLĄSKI PUNKT DORADCZY  w MILICZU
DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

 

Organizacja prowadząca:
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

Adres:
Kopernika 20
56-300 Milicz

Kontakt:
tel. kom. - 535-754-861
tel. doradcy - 71-38-30-014

Doradcy Punktu:

Wojciech Biernat
Przemysław Walniczek

 
Godziny pracy Punktu:
Poniedziałek - 15:00-16:00
Wtorek - 16:00-19:00
Środa - 9:00-10:00
Czwartek - 13:00-16:00
Piątek - 13:00-15:00
 
 

Projekt skierowany do organizacji pozarządowych i aktywnych obywateli
województwa dolnośląskiego.

 

Biuletyn na styczeń 2018
26.01.2018

W załączeniu przesyłamy Państwu styczniowy numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie. 

więcej »


DPD wznawia działalność
23.01.2018

W ramach realizacji zadania publicznego „Prowadzenie i animacja Dolnośląskich Punktów Doradczych tworzących Dolnośląską Sieć Doradztwa Pozarządowego w 2018 roku” dofinansowanego ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, od 2 stycznia 2018 r. działalność kontynuuje trzynaście Dolnośląskich Punktów Doradczych dla organizacji pozarządowych (DPD). Punkty znajdują się w: Bolesławcu, Górze, Jeleniej Górze, Kłodzku, Legnicy, Lubaniu, Lubinie, Miliczu, Wałbrzychu, Wołowie, Zgorzelcu, Ząbkowicach Śląskich, Żmigrodzie. Operatorem realizacji zadania publicznego jest Fundacja Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza w Górze w partnerstwie z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych we Wrocławiu. Projekt realizowany będzie do 31.08.2018 r.

więcej »


SZKOLENIE DLA STOWARZYSZEŃ
23.10.2017

W dniu 23 października br. w Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu odbyło się szkolenie pn.: „Piszemy i rozliczamy projekty” organizowane w ramach projektu Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego we współpracy z Gminą Milicz.

więcej »


SZKOLENIE DLA STOWARZYSZEŃ
22.10.2017

Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Miliczu w porozumieniu z Gminą Milicz zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, na szkolenie prowadzone przez Pana Marcina Babiucha wieloletniego księgowego Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. 

więcej »


DPK-D ruszył pełną parą!
24.04.2017

Od marca bieżącego roku przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych ponownie ruszył Dolnośląski Punkt Konsultacyjno – Doradczy, który od 2011 roku wspiera organizacje pozarządowe i aktywnych obywateli województwa Dolnośląskiego.

więcej »


Biuletyn Sieci marzec 2017
06.04.2017

W załączeniu przesyłamy Państwu kolejny numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych TRATWA przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie. Jako plik dodatkowy przekazujemy Państwu zebrane informacje dotyczące aktualnych konkursów i dotacji, w ramach których możecie pozyskać środki na działania. Więcej informacji o projekcie i punktach znajduje się na stronie www.inkubatorngo.info

więcej »


Koordynacja ekonomii społecznej w województwie dolnośląskim - zaproszenie do uczestnictwa w planowanych działaniach DOPS
05.04.2017

W imieniu Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej, który realizuje zadania Samorządu Województwa Dolnośląskiego z obszaru polityki społecznej (m.in. koordynuje ekonomią społeczną w regionie), przesyłamy zaproszenie do uczestnictwa w prowadzonych przez DOPS działaniach. 

więcej »


Rozpoczęcie procedury naboru kandydatów do Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego - II kadencja
08.03.2017

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 6 marca 2017 r. Cezary Przybylski Marszałek Województwa Dolnośląskiego na podstawie §2 ust. 1 pkt 4) Uchwały nr 3430/V/17 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 1 marca 2017 r. ogłosił rozpoczęcie procedury naboru kandydatów do Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji.

więcej »


Pozarządowy Dolny Śląsk zaprasza na Facebooka!
03.03.2017

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego uruchomił na Facebooku stronę Pozarządowy Dolny Śląsk.

więcej »


V TARGI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
26.11.2016

        V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016 w tym roku odbyły się na terenie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego Krzyżowa k. Świdnicy w sobotę - 26 listopada 2016. 

więcej »

1 2 3 4 5 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA