Wersja dla osób niedowidzących

30 lat Stowarzyszenia

Wiemy, ile zebraliśmy podczas 30-lecia!
07.06.2023

Dnia 7 czerwca 2023 roku specjalna komisja w składzie: Przewodniczący - Przemysław Walniczek i członkowie – Alicja Szatkowska, Agnieszka Kołodziej i Adrian Witczak zabrała się za liczenie pieniędzy ze zbiórki do puszek podczas Powiatowego Integracyjnego Dnia Dziecka połączonego z 30-leciem MSPDiON. Uzbierane środki zostaną przekazane na wypoczynek dla dzieci.

więcej »


Podziękowanie Prezes Alicji Szatkowskiej
07.06.2023

W imieniu Zarządu Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pragnę podziękować wszystkim, dzięki którym obchody 30-lecia naszej organizacji, które odbyły się 2 czerwca br. nad milickim zalewem, były tak wspaniałe i niezapomniane.

więcej »


30 lat minęło, jak JEDEN DZIEŃ!
02.06.2023

Ach, cóż to był za dzień… Powiatowy Integracyjny Dzień Dziecka połączony z obchodami 30-lecia MSPDiON już za nami. Impreza, którą organizowaliśmy we współpracy z Powiatem Milickim i Fundacją na rzecz Ziemi Milickiej okazała się wielkim sukcesem i przyciągnęła tłumy mieszkańców zainteresowanych przygotowanymi przez nas atrakcjami. A tych było co niemiara…

więcej »


Zaproszenie dla Członków Stowarzyszenia
25.05.2023

Szanowni Członkowie i Członkowie Honorowi Stowarzyszenia, mamy ogromną przyjemność zaprosić was na „Powiatowy Integracyjny Dzień Dziecka połączony z obchodami 30-lecia MSPDiON”.

więcej »


30 lat minęło jak jeden dzień...
19.05.2023

Zapraszamy na Powiatowy Integracyjny Dzień Dziecka i Jubileusz 30 lat Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych!

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA