Wersja dla osób niedowidzących

Grupa przedszkola specjalnego Promyczki

nauczyciel: mgr Aleksandra Zaradna, mgr Martyna Różańska
pomoc nauczyciela: Monika Szlachta
 
miejsce na zdjęcie
 
Grupa Przedszkola Specjalnego
„PROMYCZKI” i "SKRZATY"
czyli: Maksiu, Przemek, Fabian i Ksawery
oraz
Oliwia, Filip i Anastazja

Afrykarium
07.06.2017

Dnia 7 czerwca 2017 roku przedszkolaki z grupy „Skrzaty” wraz z Panią Martyną i Moniką oraz swoimi mamami wybrały się na wycieczkę do wrocławskiego ogrodu zoologicznego. Celem naszej wycieczki była edukacja dzieci w zakresie zwierząt oraz przyrody, jak również miłe spędzenie czasu z osobą najbliższą sercu naszych dzieci, czyli mamą :).

więcej »


Wycieczka do Kotowic
06.06.2017

W dniach 6-7 czerwca 2017r. grupy „Promyczki” i „Iskierki” wybrały się na dwudniową wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego w Kotowicach. Wyjazd ten był wyjątkowy, ponieważ uczestniczył w nim mamy naszych podopiecznych.

więcej »


Wielkanocne baranki
12.04.2017

Dnia 12 kwietnia 2017 roku, kolejny raz wzięliśmy udział w Kulinarnym Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez naszą placówkę. Wspólnie przygotowaliśmy słodkie „babeczkowe baranki”. Za wykonane pyszności, a dokładnie za trud włożony w ich przygotowanie  zajęliśmy I miejsce w tej kategorii.

więcej »


Mali ogrodnicy
05.04.2017

Dnia 5 kwietnia podczas zajęć dydaktyczno-wychowawczych „Promyczki” i „Skrzaty” zamieniły się w małych ogrodników. Podłoga przykryta folią, wysypana ziemia, doniczki, sadzonki, kolorowe łopatki i grabki- zabawa była świetna.

więcej »


Wycieczka do Wrocławia
22.03.2017

Dnia 22 marca 2017 roku wybraliśmy się  na wycieczkę do Wytwórni Figur Woskowych, która znajduję się we Wrocławiu. 

więcej »


Kulig
08.02.2017

Zima nie zawiodła! I znowu sprawdziło się stare ludowe przysłowie: „Idzie luty – załóż ciepłe buty”. Dnia 8 lutego korzystając z zimowych uroków, cieplutko odziani, z dobrymi humorami i wielką ochotą na białe szaleństwo wybrali się na kulig do Niesułowic.

więcej »


Zabawy na śniegu
17.01.2017

„Zima, zima za oknami, bawcie się dzieciaki z nami,
zima, zima pada śnieg, a my razem bawmy się...”
 

więcej »


„Zdrowe i kolorowe wypieki”- konkurs kulinarny
22.12.2016

To już tradycja, że co roku przed Świętami Bożego Narodzenia bierzemy udział w konkursie kulinarnym organizowanym przez nasz ośrodek. Tym razem przygotowaliśmy „Rafaello jaglane”- było pysznie i kolorowo. Za przygotowane wypieki dostaliśmy dyplom oraz mnóstwo upominków, które posłużą nam do zabawy w naszej sali.

więcej »


Bożonarodzeniowe spotkanie z rodzicami
20.12.2016

Dzień 20 grudnia 2016r. był bardzo ważny w życiu naszych grup. Bowiem tego właśnie dnia do przedszkola przybyli nasi rodzice.

więcej »


Konkurs kolęd
19.12.2016

W poniedziałek 19 grudnia Maksymilian z grupy „Promyczków”, wziął udział w „Przeglądzie kolęd i pastorałek”, organizowanym przez Panie z grupy 6latków „B”. Maksiu zagrał na dzwonkach kolędę „Anioł pasterzom mówił” i tym samym wywalczył  sobie I miejsce w młodszej grupie wiekowej.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA