Wersja dla osób niedowidzących

Łukasz Zagrobelny - piosenkarz

Z Łukaszem Zagrobelnym po raz pierwszy spotkaliśmy się w październiku 2020 roku. To właśnie wtedy zagrał on koncert w ramach organizowanego przez MSPDiON wydarzenia „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” i zachwycił wszystkich zarówno swoimi umiejętnościami wokalnymi jak i osobowością. Znany w całym kraju wokalista dał się nam także poznać z bardziej przyziemnej strony – jako człowiek o niezwykłej wrażliwości i chęci niesienia pomocy. Właśnie wtedy zapadła decyzja, że będzie on wspierał Stowarzyszenie długofalowo zostając jego ambasadorem.

Łukasz będzie zaangażowany w coroczną kampanię 1% w naszej organizacji a także inne działania na rzecz podopiecznych MSPDiON.

Wspomnienie koncertu Łukasza Zagrobelnego
16.10.2021

Ach, cóż to był za koncert… Wczoraj minął rok, odkąd Łukasz Zagrobelny oczarował swoim głosem milicką (i nie tylko) publiczność podczas występu organizowanego przez nas z okazji 100. rocznicy urodzin i w dniu 42. rocznicy pontyfikatu św. Jana Pawła II. Było to wyjątkowe przedsięwzięcie także z tego względu, że organizowaliśmy je w trudnym dla wszystkich czasie…

więcej »


Wszystkiego najlepszego, Łukasz
01.07.2021

Nasz najnowszy ambasador Łukasz Zagrobelny obchodzi dziś urodziny! Z tej okazji pragniemy złożyć mu najserdeczniejsze życzenia: przede wszystkim dużo zdrowia, mnóstwa uśmiechów, niekończącej się weny, sukcesów scenicznych jak i prywatnych oraz niezmiennej empatii.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA