Wersja dla osób niedowidzących

Oddział I (I-III)

Warsztat terapeutyczny w Wałbrzychu
23.04.2016

         W sobotni poranek wybraliśmy się do Wałbrzycha w poszukiwaniu prawdziwych skarbów. Niestety złotego pociągu nie odkryliśmy , ale za to nacieszyliśmy oczy piękną i stylową porcelaną.

więcej »


„Kopciuszek”, że boki zrywać
17.03.2016

           O tym, że artystów wśród naszych uczniów nie brakuje mało kogo trzeba przekonywać. Jeśli wśród ewentualnych niedowiarków byli rodzice, kadra bądź przedszkolaki, ich wątpliwości pewnie rozwiały dwa przedstawienia „Kopciuszka” wystawione 17 i 18 marca. 

więcej »


Czytana historia Bożego Narodzenia
21.12.2015

             Tuż przed Bożym Narodzeniem nasza dyrektor Anna Dzieciuchowicz przypomniała wszystkim uczniom historię tych najpiękniejszych świąt. Spotkała się z nami w ramach akcji „Książka otwiera wiele drzwi”. Wszyscy zasłuchaliśmy się w miły głos a nastrój dopełniły choinka i błyszczące na niej światełka, świece, zielone, świerkowe gałązki i pełna sala uczniów.  

więcej »


Mikołajkowa pizza
05.12.2015

             Młodsi w przedszkolu i szkole otrzymali mikołajkowe paczki. My – młodzież z oddziałów siódmego, szóstego i pierwszego – poszliśmy do restauracji na wspólną mikołajkową pizzę. Każdy wybrał pizzę dla siebie, wybrał napój i przy wspólnym stole z kolegami spędził tegoroczne mikołajki. Sami popatrzcie :)

więcej »


Spotkanie z leśniczym
26.11.2015

          16 października spotkaliśmy się z leśniczyną z Nadleśnictwa Milicz, która opowiadała nam o tym, co obecnie słychać w lesie –  o tym jak zmienia się przyroda, jak zapracowane zwierzęta przygotowują się do zimy i ile barw ma jesienny las … To jednak nie wszystko – na naszą prośbę przeczytała nam też fragment przygód rysiowej rodziny i pogratulowała super wyniku w zbiórce kasztanów, żołędzi, a nawet orzechów dla leśnej zwierzyny. Bo trzeba wam wiedzieć, że w tę akcję (w ramach Tygodnia Pomocy Zwierzętom) włączyło się aż 13 oddziałów szkolnych, które razem zebrały 19 wypełnionych po brzegi worków (znanych wszystkim jako worki po ziemniaczkach :) ! Każdy oddział został uhonorowany pięknym dyplomem i … cukierkami :)  
 

więcej »


Ćwiczyć każdy może trochę lepiej lub jeszcze lepiej
27.10.2015

             A dzisiaj pokazujemy fotorelację z zajęć wychowania fizycznego w naszej klasie. Jak widać bawiliśmy się wspaniale i wszyscy zajęliśmy pierwsze miejsce.

więcej »


Kacper
19.10.2015

Dziś bardzo zadziwił nas Kacper. Zobaczcie sami.

więcej »


W sadzie
23.09.2015

Na jesień trzeba obowiązkowo sprawdzić czy jabłka w sadzie są już dość soczyste, czerwone i pyszne. Chcieliśmy też poznać jak wytwarza się najbardziej ekologiczny sok w Dolinie Baryczy. Jesteśmy pełni podziwu dla Pana Dominika Pochodyły. Dziękujemy za tak smaczne i pachnące przeżycia :)

więcej »


Urodziny Kuby
22.09.2015

Nie tylko uczymy się, także imprezujemy. Dziś świętowaliśmy urodziny Jakuba. Było przemiło- był tort i świeczka, życzenia i prezenty. Nawet 100 lat głośno odśpiewaliśmy :)
Kuba, jeszcze raz 100 lat
 

więcej »


Wycieczka do Domosłowic
17.09.2015

We wrześniu pojechaliśmy na wspaniałą wycieczkę do Domasłowic. Przeżyliśmy tam bardzo dużo przygód, wrażeń było co niemiara. Przeszliśmy tor linowy, pływaliśmy łódką, pogłaskaliśmy kozy i zjedliśmy pyszne kiełbaski z ogniska.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA