Wersja dla osób niedowidzących

Oddział X (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Agnieszka Strychowska

Pomoc nauczyciela: Katarzyna Gmyrek, Renata Michałowska

Nasze święta Oddział X
21.12.2017

W czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy, że wszystko będziemy dokumentować. W ten sposób powstał teledysk świąteczny, w którym występują uczniowie z oddziału X wraz z terapeutami. W dniu dzisiejszym podczas zajęć otwartych dla rodziców odbyła się uroczysta premiera filmu. Teraz zapraszamy wszystkich do obejrzenia…
 

więcej »


Mikołaj
06.12.2017

Jak u wszystkich, 6 grudnia zagościł w naszej klasie św. Mikołaj… a nawet dwóch! Czy wszyscy zasłużyli sobie na prezenty zobaczcie sami;)

więcej »


Zajęcia kulinarne
04.12.2017

Wigilia to czas, kiedy w rodzinnym gronie zasiadamy do stołu. Na stole oprócz tradycyjnych 12 potraw również są słodycze, cista, owoce oraz pierniki. Wiadomo, że te ostatnie smakują najlepiej jak są zrobione własnoręcznie, tak prosto z serca:) w związku z tym w naszej klasie 4.12 na zajęciach kulinarnych odbyło się wielkie „pierniczenie”.

więcej »


Ścieżka sensoryczna
11.10.2017

Jesień zawitała również do naszej sali. Podczas zajęć z panią pedagog Joanną Broniecką doświadczaliśmy ścieżki sensorycznej w oparciu o dary jesieni. 

więcej »


Pyszny sok
26.09.2017

W wrześniu poznawaliśmy owoce i warzywa. W związku z tym zrobiliśmy wspólnie zakupy i zabraliśmy się do przygotowywania naturalnego soku.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA