Wersja dla osób niedowidzących

Oddział XI i XII (gimnazjum)

GIMNAZJUM 
Oddział XI i oddział XII
 
Nauczyciele:mgr Renata Wasiczko, Edyta  Lech  
Pomoc n-ela: Anetta Chojnacka, Renata Michałowska
 
 

Wycieczka do Przygodzic-Górecznika
21.06.2017

Dnia 21 czerwca odbyła się ostatnia wycieczka klasowa do Przygodzic – Górecznika. Pogoda i humor uczestników jak zawsze dopisywały. Podczas wycieczki mogliśmy zwiedzać miejsce położone  w lasach doliny Baryczy oraz staw Górecznik. Tworzą one żywy pomnik przyrody powstały przy współdziałaniu człowieka ze środowiskiem. Foto relacja poniżej.

więcej »


Wycieczka do kopalni
13.06.2017

Dnia 13.06.2017 uczniowie MSPDiON wybrali się na wycieczkę do kopalni w Nowej Rudzie. 

więcej »


Bal gimnazjalny
09.06.2017

9 czerwca po praz pierwszy odbył się Bal Gimnazjalny  w restauracji Lema, uczniów Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

więcej »


Rowery
17.05.2017

Klasa Gimnazjum oddział XI i XII często spędzają czas na świeżym powietrzu. Uczniowie bardzo lubią jazdę na rowerze i wspólne zabawy. 

więcej »


Bierzemy udział w Przeglądzie Małych Form Teatralnych
22.04.2017

Uczniowie Gimnazjum w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym w Miliczu przygotowali film pt.: Żabia Hrabina” z książki „Grabkowe Bajanie z Doliny Baryczy” Bożeny Hołubka. Podopieczni samodzielnie wykonali dekoracje a role odgrywali z pomocą terapeutów i nauczycieli. W filmie wykorzystano rekwizyty Doliny Baryczy: Nietoperz Cieszek, Karp Miluś, Bocian Przygodek, Żaba Sośnia, Żmija Gródka, Bóbr Odolan. Życzymy Miłego oglądania. :)

więcej »


Religia
05.04.2017

Podczas zajęć z  Religi siostra Helena stara się urozmaicać nasze zajęcia. Często wcielamy się w role różnych postaci z Biblii. 

więcej »


Ogródek klasowy
28.03.2017

Klasa gimnazjum założyła w swojej Sali ogródek szkolny. Uczniowie aktywnie pracowali podczas sadzenia kwiatów: hiacyntów, żonkili.

więcej »


ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW
09.12.2016

Dnia 9.12.2016 r. odbyły się zajęcia otwarte z Rodzicami. Uczniowie Gimnazjum zabrali się z chęcią do pracy. Przed świętami Bożego Narodzenia była pora na tworzenie pięknych kartek świątecznych. Wspólne słuchanie kolęd ,rozmowy  i duże zaangażowanie  Rodziców… praca przebiegała w miłej atmosferze..

więcej »


Karmnik
05.12.2016

Uczniowie Gimnazjum wzięli udział w konkursie organizowanym przez NADLEŚNICTWO MILICZ pt „Karmnik dla ptaków”. Z wielkim zaangażowaniem  zabrali się do pracy, aby zrobić  najpiękniejszy karmnik . Z dumą informujemy, że zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii Gimnazjum.
 

więcej »


Wycieczka do Wieściszowic
28.09.2016

         Dnia 28.09.2016 uczniowie Gimnazjum - oddziały XI, XII wybrały się do Wieściszowic na Kolorowe Jeziorka do Rudawskiego Parku Krajobrazowego znajdującego się na Dolnym Śląsku.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA