Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2020/2021

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

Podsumowanie nauczania zdalnego
09.04.2021

Od poniedziałku 12.04 wracamy do Ośrodka. Wszyscy się z tego bardzo cieszymy i już nie możemy się doczekać. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować rodzicom i opiekunom naszych wychowanków za współpracę i zaangażowanie w czasie ostatnich dni pracy zdalnej. Na podsumowanie prezentujemy krótką fotorelację z tego okresu i z przyjemnością wypowiadamy słowa... Do zobaczenia w szkole!!!

więcej »


Zdalne nauczanie w OR-W
31.03.2021

Aktualnie z uwagi na wzrost liczby zachorowań na COVID-19 placówki Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego zostały zamknięte. Uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego jednak nie próżnują i bardzo aktywnie uczą się w domu z pomocą swoich rodziców i rodzeństwa.

więcej »


Szkolny Kiermasz Wielkanocny
23.03.2021

Uczniowie Oddziału XII PDP z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego przyjechali dziś do nas z Krośnic, aby zorganizować Kiermasz Wielkanocny z przedmiotami, które własnoręcznie wykonali. Z pewnością będą one prezentować się świetnie na wielkanocnych stołach każdego z nas!

więcej »


Światowy Dzień Zespołu Downa
21.03.2021

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji byli i obecni uczniowie naszej szkoły zapozowali do sesji zdjęciowej, która ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa, że osoby z zespołem Downa mają takie same pragnienia i potrzeby jak osoby pełnosprawne.

więcej »


Dzień kobiet w SPA
08.03.2021

Z okazji dzisiejszego święta - Dnia Kobiet, młodsze uczennice naszej szkoły miały możliwość skorzystania z zabiegów upiększających w salonie SPA. Przedstawicielki płci pięknej z OR-W miały do swojej dyspozycji m.in. specjalnie przygotowane przez Panie stanowisko fryzjerskie, na którym „wyczarowano” piękne fryzury, stanowisko masażu czy punkt makijażu.

więcej »


Karnawał 2021 w grupach ZRW
16.02.2021

W ostatnim dniu karnawału chłopaki z grup ZR-W razem ze swoimi opiekunkami wzięli udział w zabawie karnawałowej. Temat imprezy brzmiał: „Koty i myszy bawią się dzisiaj razem”. Muzyka i taniec jak zwykle dostarczyła nam dużo pozytywnych wrażeń i wyzwoliła dobre emocje.

więcej »


Karnawał w oddziale VII
08.02.2021

Jeśli mamy luty, to musi być karnawał! Uczniowie z oddziału VII sporo rozmawiali o karnawale, w tym między innymi o maskach. Omówili jakie mogą być, przymierzyli wiele przykładowych a także wykonali samodzielnie jeszcze ładniejsze! Nie obyło się także bez przymierzania różnych strojów. Zwieńczeniem okresu karnawałowego była zabawa, podczas której odbyły się „tańce-hulańce”.

więcej »


Najlepsze życzenia dla Babci i Dziadka
21.01.2021

Słynne polskie powiedzenie głosi, że „rodzice są od wychowywania, a dziadkowie od rozpieszczania”. Dlatego też z okazji dzisiejszego i jutrzejszego święta, w imieniu wszystkich wnucząt związanych z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pragniemy złożyć naszym babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

więcej »


Koncert kolęd i pastorałek
22.12.2020

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia kadra oraz podopieczni MSPDiON przygotowali dla Państwa niespodziankę - Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wszyscy ciężko pracowali, aby przygotować się do dzisiejszego występu. Niestety nie może być z nami żywej publiki, ale mamy nadzieję, że frekwencja przed monitorami dopisze. Miłego oglądania!

więcej »


Pasowanie na ucznia - Oddział I
21.12.2020

W dniu dzisiejszym w oddziale I odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Ślubowanie odbyło się w obecności p. prezes Alicji Szatkowskiej, p. dyrektor Iwony Górnickiej oraz p. dyrektor Joanny Bronieckiej.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA