Wersja dla osób niedowidzących

Krzysztof Kiljański - piosenkarz

 
Nasze pierwsze spotkanie z Krzysztofem Kiljańskim miało miejsce w 2019 roku, kiedy to zagrał koncert charytatywny dla naszych podopiecznych. Już przed tym wydarzeniem, podczas zwiedzania naszego ośrodka, dało się wyczuć od niego ogromną empatię i wrażliwość na potrzeby innych. Z tego względu, podczas rozmów kuluarowych, artysta poinformował nas, że chciałby wspierać stowarzyszenie długofalowo, zostając jego kolejnym już ambasadorem.
 
Następnie autor przeboju „Prócz ciebie nic” zagrał dla nas piękny, jubileuszowy koncert charytatywny, z którego dochody w wysokości 9 360,00 zł pozwoliły na wsparcie działania programu Pokój Wytchnień który zapewnia kompleksową opiekę osobom z niepełnosprawnościami sprzężonymi, dając rodzicom właśnie tytułowe „wytchnienie”. Ponadto podarował nam swoje płyty z autografami, które następnie przeznaczyliśmy na licytację podczas Akcji Licytacji #PokójWytchnień.
 

Wszystkiego najlepszego, Krzysztof!
05.11.2020

Dziś urodziny obchodzi jeden z naszych Ambasadorów – Krzysztof Kiljański. Z tej okazji przesyłamy z Milicza moc życzeń, dużo zdrowia, mnóstwa powodów do uśmiechu, niekończącej się weny, wytrwałości w realizacji celów oraz pozostania niezmiennie tym wrażliwym, pełnym empatii człowiekiem, którego poznaliśmy przy okazji koncertu w 2019 roku. Sto lat!

więcej »


Słowa wsparcia od ambasadorów
09.04.2020

Ambasadorzy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych jak zwykle nie zawodzą i w tym trudnym dla nas wszystkich okresie dzielą się z nami słowami wsparcia. Jednocześnie, z uwagi na zbliżające się święta wielkanocne, składają nam także życzenia oraz apelują o rozsądek i pozostanie w domach. Dziękujemy za pamięć i dołączamy się!

więcej »


Podziękowanie za 1%
04.10.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy każdemu z Państwa ogromne podziękowania za wsparcie tegorocznej kampanii 1%. Każdy grosz przekazany na działalność statutową naszej organizacji pozwoli nam na podniesienie jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

więcej »


Spotkanie z rodzicami – wolontariuszami
24.05.2019

Zbiórka do puszek podczas Koncertu Charytatywnego Krzysztofa Kiljańskiego przyniosła nam 9 360 zł. Taka kwota pozwala aż na dwumiesięczne funkcjonowanie Pokoju Wytchnień. Jednak kwesta byłaby niemożliwa, gdyby nie niezawodni rodzice naszych podopiecznych, którzy mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzielnie stali przy bramach świątyni. Dziś przyszedł moment, żeby im za to podziękować.

więcej »


Krzysztof Kiljański nowym ambasadorem!
17.05.2019

Szanowni Państwo, dzielimy się kolejną wspaniałą informacją: do grona ambasadorów Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych dołączył Krzysztof Kiljański. Tę pozytywną wiadomość przekazał nam sam Krzysztof Kiljański w trakcie rozmów kuluarowych po jego Koncercie Charytatywnym, który odbył się 7 maja bieżącego roku. 

więcej »


Relacja z Koncertu Krzysztofa Kiljańskiego - przeżyjmy to jeszcze raz :)
13.05.2019

Niesamowity Koncert Charytatywny Krzysztofa Kiljańskiego już za nami. Dostarczył on nam masę wrażeń artystycznych, ale przede wszystkim pozwolił zgromadzić pieniądze na dwa miesiące funkcjonowania Pokoju Wytchnień. Aby więc utrwalić na wieczność te piękne, wzruszające momenty, przygotowaliśmy film, który „nie da ci zapomnieć choćby na chwilę”. Dla obecnych na Koncercie będzie on przypomnieniem, a dla tych, których z nami zabrakło – nowością. Zapraszamy do obejrzenia!

więcej »


Wiemy, ile zebraliśmy!
08.05.2019

Dnia 8 maja 2019 roku grono upoważnionych do tego osób z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zabrało się za liczenie pieniędzy ze zbiórki do puszek podczas Koncertu Charytatywnego Krzysztofa Kiljańskiego. Uzbierane środki zostaną przekazane na działanie programu Pokój Wytchnień, który zapewnia kompleksową opiekę osobom z niepełnosprawnościami sprzężonymi, dając rodzicom właśnie tytułowe „wytchnienie”.

więcej »


Magiczny jubileuszowy koncert charytatywny
07.05.2019

Za nami kolejny niesamowity koncert charytatywny. Tym razem jego gwiazdą był nietuzinkowy artysta, muzyk i kompozytor Krzysztof Kiljański. Była to już piąta edycja koncertów charytatywnych organizowanych przez MSPDiON, był więc nawiązaniem do tego pierwszego z udziałem Eweliny Lisowskiej, od którego wszystko się zaczęło...

więcej »


Msza w intencji Stowarzyszenia
07.05.2019

Zanim w świątyni zgasły światła, zanim muzycy nastroili instrumenty, zanim Raj Story i Krzysztof Kiljański wprowadzili nas w niesamowity koncertowy nastrój, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu odprawiona została msza święta w intencji podopiecznych, pracowników i członków Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

więcej »


Wizyta Krzysztofa Kiljańskiego w Ośrodku
07.05.2019

Siódmy dzień maja był dla nas niezwykle intensywny, ale i satysfakcjonujący. Jeszcze przed występem dla publiczności zgromadzonej w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu do Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego przyjechał z wizytą Krzysztof Kiljański wraz z managerką Agatą Borzym, aby na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają nasze działania.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA