Wersja dla osób niedowidzących

Oddział VII (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Beata Batora

Pomoc nauczyciela: Sylwia Dzieciuchowicz

Wesoły dzień w szkole
12.12.2017

Kolejny i niewątpliwie najważniejszy dzień przypadł następnemu  solenizantowi  z oddziału II Michałowi, który  ukończył  9 lat . Jubilat w tym wyjątkowym dniu  przyjmował życzenia laurki prezenty. Goście nie zawiedli , zabawa była wspaniała ,humory dopisywały. Takie dni są wspaniałe dla wszystkich uczniów- sami zobaczcie.

więcej »


Urodziny Adama
11.12.2017

Urodziny to wyjątkowy dzień . W naszej klasie pierwszym  solenizantem  był Adam,  który obchodził swoje 8 urodziny .  To niewątpliwie jeden z  najweselszych dni w roku dla każdego dziecka, więc w tym szczególnym dniu dla Adama postanowiliśmy wspólnie przygotować laurki, życzenia, zabawy.  A  na pamiątkę tego wyjątkowego dnia zrobiliśmy sobie zdjęcia.

więcej »


Zajęcia prowadzone MDS
30.11.2017

Metoda  Dobrego Startu   wszechstronnie wspomaga  rozwój psychoruchowy dziecka  i przygotowuje do nauki pisania. 

więcej »


Żywioły
24.11.2017

W piątek 24.11.2017 uczniowie z Oddziału II, wraz z zaproszonymi kolegami i koleżankami z Oddziałów VII i I wzięli udział w zajęciach poświęconych jednemu z czterech żywiołów a mianowicie :powietrzu. Dowiedzieliśmy się czym jest powietrze, do czego jest nam potrzebne i w jaki sposób wykorzystujemy jego możliwości w codziennym życiu. 

więcej »


Wyjazd na lotnisko
20.11.2017

20 listopada oddziały IV i VII miały  niebywała frajdę odwiedzając lotnisko we Wrocławiu. Bardzo ciepło przyjęła nas Pani Ewelina, która oprowadziła nas po wszystkich zakamarkach tego miejsca. 

więcej »


ZAJĘCIA POLISENSORYCZNE
17.11.2017

Trzeci z listopadowych tygodni upłynął nam pod znakiem zmysłów.
 To za pomocą wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku badamy otoczenie, pobudzamy ciekawość  i budujemy obraz otaczającego świata. To niewiarygodne ile różnorodnych bodźców do nas dociera, ile receptorów zaangażowanych jest w ich odbiór. Problem pojawia się wtedy  gdy któryś z nich nie pracuje prawidłowo  wówczas to co  jednemu sprawia przyjemność dla drugiego może być udręką. Wyzwaniem jest sprawić aby czynności których dzieci się boją , stały się godne ich uwagi, by uczestniczyły w nich z przyjemnością i zaangażowaniem. Nie jest to łatwe zadanie , ale nam się udało.
Zobaczcie sami|:

więcej »


Święto Niepodległości
11.11.2017

W dniu 11 listopada o godz. 10.30 w naszej szkole rozpoczęły się obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Inauguracją święta był apel na który przybyli zaproszeni goście oraz wszyscy uczniowie i pracownicy naszej placówki.

więcej »


Lekkoatletyczny dzień sportu
09.11.2017

W gronie przyjaciół i osób lubiących rywalizację sportową 9 listopada  spędziliśmy Lekkoatletyczny dzień sportu pod hasłem: „Z Olimpijczykiem na Ty”. Zawody odbyły się pod bacznym okiem znanych Polskich sportowców: Rafała Kubickiego –dwukrotnego Mistrza Świata w judo. Ryszarda Tomaszewskiego – polskiego sztangisty, wielokrotnego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich . Jakuba Tokarza- judoki,  złotego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.     

więcej »


Zbiórka kasztanów i żołędzi
07.11.2017

Odpowiadając na apel  Nadleśnictwa Milicz w dniu 7 listopada delegacja uczniów zawiozła zbiory kasztanów  i żołędzi zbieranych w placówce przez odziały II i VII. Rezultatem zbiórki było 60 kg nasion. W szkółce leśnej Świętoszyn na delegację szkolną czekała  niespodzianka w postaci prezentów – niespodzianek  oraz krótkich zajęć edukacyjnych, przygotowanych przez pracownika Nadleśnictwa. 

więcej »


Barwna jesień
04.10.2017

W dniu 4 października odbyły się otwarte zajęcia integracyjne oddziałów IV, VII, III z młodzieżą z pierwszego  Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu  pod nazwą : „Barwna jesień”.  Ta inspirująca i kolorowa pora roku  daje możliwości tworzenia pięknych i malowniczych prac plastycznych. Dzięki zaangażowaniu opiekunów i wolontariuszek z liceum dzieci stworzyły  wielkie obrazy prezentujące jesień. Humory dopisywały wszystkim a zabawa była przednia.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA