Wersja dla osób niedowidzących

ODDZIAŁ VI (IV-VI)

ODDZIAŁ VI , KL. IV-VI

„ Żyj i pozwól żyć innym.” 

Nauczyciel: Ewa Nowosadzka

Pomoc nauczyciela: Iwona Tempel

Pomoc techniczna: Sylwia Dzieciuchowicz

 

Plan zajęć

zajęcia edukacyjne – (od poniedziałku do piątku)

Muzyka – Mateusz Nowak (3x tyg. – wtorek, środa, czwartek)

Religia – s. Helena (2x tyg. – wtorek, czwartek)

Hipoterapia – Katarzyna Wołoszyn (1x tyg. – wtorek)

Sala doświadczania świata – Ewa Nowosadzka (1x tyg. – poniedziałek)

Sala lustrzana - Ewa Nowosadzka (1x tyg. – czwartek)

Edukacja seksualna – Joanna Płuska (1x tyg. – wtorek)

Zajęcia W. Sherborne – Anna Chudzińska (1x tyg. – środa)

Zajęcia kulinarne – Ewelina Brodziak (1x tyg. – środa)

Relaksacja przy dźwiękach Mis Tybetańskich – Arkadiusz Dobrowolski (1x tyg. – piątek)

 

Specjaliści indywidualni pracujący z uczniami to: logopeda - A. Mazur, K. Matyasik; psycholog - D. Otręba-Zarucka; pedagog - J. Broniecka; terapeuta Integracji Sensorycznej - K. Prucnal, K. Mielnik; biofeedbeck – E. Górak

Wycieczka do Częstochowy
19.06.2017

Tuż przed wakacjami 19 czerwca oddziały V i VI oraz grupa ZRW A wybrały się na wycieczkę. Udział w niej wzięło siedmioro podopiecznych wraz z opiekunami oraz pani Dyrektor Anna Dzieciuchowicz i siostra Helena. 

więcej »


„Kopciuszek”, że boki zrywać
21.03.2016

          O tym, że artystów wśród naszych uczniów nie brakuje mało kogo trzeba przekonywać. Jeśli wśród ewentualnych niedowiarków byli rodzice, kadra bądź przedszkolaki, ich wątpliwości pewnie rozwiały dwa przedstawienia „Kopciuszka” wystawione 17 i 18 marca. 

więcej »


Czytana historia Bożego Narodzenia
21.12.2015

              Tuż przed Bożym Narodzeniem nasza dyrektor Anna Dzieciuchowicz przypomniała wszystkim uczniom historię tych najpiękniejszych świąt. Spotkała się z nami w ramach akcji „Książka otwiera wiele drzwi”. Wszyscy zasłuchaliśmy się w miły głos a nastrój dopełniły choinka i błyszczące na niej światełka, świece, zielone, świerkowe gałązki i pełna sala uczniów.  

więcej »


Mikołajkowa pizza
05.12.2015

             Młodsi w przedszkolu i szkole otrzymali mikołajkowe paczki. My – młodzież z oddziałów siódmego, szóstego i pierwszego – poszliśmy do restauracji na wspólną mikołajkową pizzę. Każdy wybrał pizzę dla siebie, wybrał napój i przy wspólnym stole z kolegami spędził tegoroczne mikołajki. Sami popatrzcie :)

więcej »


Spotkanie z leśniczym
26.11.2015

             16 października spotkaliśmy się z leśniczyną z Nadleśnictwa Milicz, która opowiadała nam o tym, co obecnie słychać w lesie –  o tym jak zmienia się przyroda, jak zapracowane zwierzęta przygotowują się do zimy i ile barw ma jesienny las … To jednak nie wszystko – na naszą prośbę przeczytała nam też fragment przygód rysiowej rodziny i pogratulowała super wyniku w zbiórce kasztanów, żołędzi, a nawet orzechów dla leśnej zwierzyny. Bo trzeba wam wiedzieć, że w tę akcję (w ramach Tygodnia Pomocy Zwierzętom) włączyło się aż 13 oddziałów szkolnych, które razem zebrały 19 wypełnionych po brzegi worków (znanych wszystkim jako worki po ziemniaczkach :) ! Każdy oddział został uhonorowany pięknym dyplomem i … cukierkami :)  

więcej »


Zajęcia z rodzicami
26.10.2015

21 października młodzież z oddziału VI zaprosiła do swojej klasy rodziców by wspólnie dać się ponieść fantazji jesiennego tworzenia. 

więcej »


„Dyniowy zawrót głowy”
22.10.2015

W dniu 15 pazdziernika oddzial 6 wraz z opiekunami tworzyli dyniowe figury. Dynia to nie tylko smakowite warzywo i materiał na halloweenowy lampion, ale….

więcej »


Wycieczka do sadu
21.10.2015

Lekcja w sadzie u Pana Dominika Pochodyły.

więcej »


Wyjazd do Parku Linowego
17.09.2015

Pierwsza szkolna wycieczka już za nami. Wykorzystując piękną pogodę 17 września bawiliśmy się świetnie w Domasławicach. Wszyscy pokonaliśmy tor przeszkód w parku linowym. 
 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA