Wersja dla osób niedowidzących

KOLEJNY KROK W SAMODZIELNOŚĆ I

AKTUALNOŚCI                                               FORMY WSPARCIA                                                 REKRUTACJA

Projekt pn. „KOLEJNY KROK W SAMODZIELNOŚĆ I”
współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
 
Termin realizacji projektu: od 01 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2025 r.  
Kierownik projektu – Iwona Górnicka
 
Projekt jest kontynuacją kompleksowego wsparcia dzieci, młodzieży i dorosłych osób niepełnosprawnych z różnym stopniem niepełnosprawności, w tym ze sprzężeniami. Kompleksowość polega na zastosowaniu szerokiego wachlarza wsparcia i gamy różnych form terapeutycznych umożliwiających adekwatną pomoc w oparciu o rzetelną analizę potrzeb.

Kwiecień-plecień na zajęciach sportowo-kulturalno-społecznych
26.04.2023

Mijający miesiąc przyniósł ze sobą kontynuację zajęć sportowo-kulturalno-społecznych. Ich uczestnicy jak zawsze korzystali z rozmaitych form aktywności, zarówno w formie stacjonarnej, jak i wyjazdowej.

więcej »


Wiosna dawaj - Mieszkanie Treningowe
28.03.2023

Cześć wszystkim! Mamy dla was wspaniałe wideo, które opowiada o naszej wiosennej aktywności w mieszkaniu treningowym dla osób niepełnosprawnych. W tym filmiku zobaczycie, jak porządkowaliśmy teren wokół naszego mieszkania, przygotowywaliśmy pyszny obiad i uczestniczyliśmy w zajęciach ruchowych. To była fantastyczna okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i wspaniale się bawić.

więcej »


Podsumowanie zajęć sportowo-społeczno-kulturalnych
27.03.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na prezentację filmową z podsumowania zajęć sportowo-społeczno-kulturalnych, które odbyły się w ramach projektu "Kolejny krok w samodzielność I".

więcej »


Zajęcia na sportowo
24.03.2023

"W marcu jak w garncu" - mówi znane polskie przysłowie odnoszące się do nieprzewidywalnej pogody w pierwszym miesiącu wiosny, kiedy to mieszają się wszystkie pory roku. Na zajęciach sportowo-kulturalno-społecznych też było jak w garncu, z tym, że mieszaliśmy różne formy aktywności.

więcej »


Zajęcia świetlicowe w lutym
06.03.2023

Tęskniliście za relacjami z zajęć sportowo-kulturalno-społecznych? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo właśnie zaspokajamy Waszą ciekawość. Oto krótkie podsumowanie naszych działań z ostatniego miesiąca.

więcej »


Aktywnie w nowym roku
01.02.2023

Minął już ponad miesiąc od ostatniej aktualizacji dotyczącej zajęć sportowo-kulturalno-społecznych, pora więc na kolejne podsumowanie. W styczniu jak zwykle aktywnie spędzaliśmy czas, doskonale się przy tym bawiąc.

więcej »


Zajęcia w duchu świąt
19.12.2022

Pora na kolejne sprawozdanie z zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Uczestnicy jak zwykle nie mogą narzekać na nudę – ich weekendy przepełnione są bogatą ofertą zajęć. Tym razem padło na turniej bocci, przygotowanie stroików bożonarodzeniowych i wyjazd do muzeum.

więcej »


Kulturalnie i sportowo
25.11.2022

Zastanawialiście się Państwo, co słychać na zajęciach sportowo-kulturalno-społecznych? Przychodzimy z odpowiedzią! Ich uczestnicy jak zwykle czekają na weekendy, podczas których zaplanowano dla nich mnóstwo ciekawych atrakcji dla każdego, o czym świadczy zadowolenie zarówno ich, jak i rodziców. Dobra zabawa gwarantowana!

więcej »


Zaproszenie do składania ofert
26.10.2022

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, zwane dalej Zamawiającym, zaprasza ośrodki wczasowe położone w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie (nad morzem, jeziorem lub w górach) do złożenia oferty na usługę hotelarsko-gastronomiczną dla dwóch grup.

więcej »


Aktywne weekendy w Dolinie Baryczy
19.10.2022

Pora na kolejną aktualizację dotyczącą zajęć sportowo-kulturalno-społecznych. Uczestnicy jak zwykle aktywnie spędzają czas podczas weekendowych spotkań, świetnie się przy tym bawiąc. Harmonogram oferowanych im atrakcji jest niezwykle bogaty.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA