Wersja dla osób niedowidzących
Zakończenie roku szkolnego 2016/17
23.06.2017

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w MSPDiON. Dzisiaj oficjalnie uroczystym apelem zakończyliśmy kolejny rok szkolny 2016/17. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń.

Zaproszenie na treningi
22.06.2017
Miło nam poinformować, że od miesiąca maja 2017r., w ramach projektu „Futbolowi Pasjonaci”, ruszyły darmowe treningi dla osób z niepełnosprawnościami. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek na boisku sportowym „Orlik” przy ul. Trzebnickiej 4 w Miliczu, w godzinach 17.00-19.00.
Treningi prowadzi doświadczona kadra, instruktor piłki nożnej i animatorzy sportu.
Serdecznie zapraszamy do udziału.
 
Zadanie finansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
 
Aktywni w porach roku - LATO
21.06.2017

21 czerwca w pierwszym dniu, w którym lato zagościło w naszym kalendarzu, wszyscy uczniowie DOR-W spotkali się w ogródku przy naszym Ośrodku w ramach zajęć cyklicznych „Aktywni w porach roku”.

Pożegnanie 6-latków "B"
21.06.2017

Dnia 21 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie 6 – latków  grupy „B”. Trzy wspólnie spędzone lata bardzo szybko nam minęły i trochę smutno było się rozstawać, ale jak wiadomo zawsze przychodzi taki moment w życiu przedszkolaka, że trzeba w końcu opuścić mury przedszkola.

Kibicowaliśmy naszym na LŚ
17.06.2017

W dniach 15 i 17 czerwca grupa zapaleńców siatkówki ze Stowarzyszenia wybrała się na mecze Ligi Światowej, w której to Reprezentacja Polski zmierzyła się z zespołem Rosji i Iranu. 

Pożegnanie 6-latków "A"
14.06.2017

14 czerwca w naszej placówce odbyła się uroczystość pożegnania najstarszej grupy przedszkolnej 6-latków „A”. Wydarzenie miało podniosły a za razem wzruszający charakter  , w którym uczestniczyli rodzice, zaproszeni goście, grono pedagogiczne z Dziennego Ośrodka oraz przedstawiciele Zarządu MSPDiON, w tym Prezes Stowarzyszenia Alicja Szatkowska.

Strona Główna

Kibicowaliśmy na żużlu
11.06.2017

W niedziele 11 czerwca grupa fanów czarnego sportu wybrała się na  zmodernizowany Stadion Olimpijski, by dopingować zawodników Betardu Sparty Wrocław.

Na mecz wybraliśmy się 9 osobową grupą, która w tym dniu po raz pierwszy gościła na Stadionie Olimpijskim. Pojechaliśmy tam ubrani w barwy wrocławskiego klubu, aby wspierać naszych zawodników, między innymi: Szymona Woźniaka i Andreja Lebiediewa, którzy dzień wcześniej gościli na naszym pikniku i zaprosili nas na mecz z Fogo Unią Leszno.. 
 
Nasz doping widocznie był skuteczny, skoro Sparta pokonała rywali 51-39. Po meczu mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda żużel od „kuchni”. Zwiedziliśmy park maszyn, mogliśmy porozmawiać z zawodnikami, menagerem drużyny oraz władzami klubu. Zawodnicy chętnie pozowali z nami do zdjęć, rozdawali autografy. Otrzymaliśmy również wiele gadżetów i upominków. 
 
Dziękujemy pani Prezes Krystynie Kloc oraz milickiemu fanatykowi Danielowi Kowalczykowi za pomoc w organizacji wyjazdu, dzięki czemu nasi podopieczni mogli spełnić swoje marzenia i przeżyć niezapomniane wrażenia :) 
 
 
Zdjęcie nr 1.
Pamiątkowe zdjęcie z Vaclawem Milikiem na torze.
 
Zdjęcie nr 2.
Na trybunach mieliśmy okazję spotkać Andrzeja Najmana.
 
Zdjęcie nr 3.
Prezentacja zawodników Sparty Wrocław i Unii Leszno.
 
Zdjęcie nr 4.
Żużlowcy przygotowują się do kolejnego wyścigu.
 
Zdjęcie nr 5.
Stadion wypełniony był po brzegi.
 
Zdjęcie nr 6.
Bartek jak zwykle żywiołowo dopingował swoich idoli…
 
Zdjęcie nr 7.
… a razem z nim Darek i Piotrek.
 
Zdjęcie nr 8.
I wystartowali…
 
Zdjęcie nr 9.
…jeszcze ostatni wiraż…
 
Zdjęcie nr 10.
…i Sparta wygrywa mecz.
 
Zdjęcie nr 11.
Świętujemy zwycięstwo.
 
Zdjęcie nr 12.
Zdjęcie z Andrejem Lebiediewem.
 
Zdjęcie nr 13.
Darek przymierza się do motoru żużlowego...
 
Zdjęcie nr 14.
…Henryk z Bartkiem również.
 
Zdjęcie nr 15.
Z Szymonem Woźniakiem.
 
Zdjęcie nr 16.
Z Menagerem Rafałem Dobruckim.
 
Zdjęcie nr 17.
Maciej Janowski rozdaje autografy.
 
Linki
1% dla OPP 1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA