Wersja dla osób niedowidzących
Tu możesz rozliczyć PIT
20.04.2018

W związku ze zbliżającym się czasem rozliczenia z podatku dochodowego, pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o podarowanie 1 procentu na szerokorozumianą rehabilitację przystosowującą do życia społecznego, w szczególności dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. 

 

Na koncercie HURT'U
13.01.2018

13 stycznia br. przedstawiciele Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych wybrali się do Starego Klasztoru we Wrocławiu na koncerty kapel rockowych tj. Trzynasta w Samo Południe, Hurt i Koniec Świata organizowanych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Warsztat kulturalny
13.01.2018

W ramach programu „ Kierunek edukacja i rozwój ”- współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 – 13.01.2018  r. odbył się warsztat kulturalny. 

Bal karnawałowy OR-W
11.01.2018

11 stycznia odbył się już kolejny bal karnawałowy, w którym brali udział uczniowie z ośmiu oddziałów szkolnych. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy dla uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy bawili się przy świetnej muzyce i bardzo fajnie udekorowanej sali. Nikt z uczestników nie mógł powiedzieć, że się nudzi bo oprócz tańców na parkiecie były także konkursy z nagrodami, a na sam koniec poczęstunek dla wszystkich uczestników. Kolejny bal niestety dopiero za rok i już niektórzy z tegorocznych uczestników nie mogą się doczekać.

Warsztaty ogólnorozwojowe
07.01.2018

W dniach 5 – 7 stycznia 2018 roku w Ośrodka  „Olimp” w Szklarskiej Porębie odbyły się trzydniowe warsztaty ogólnorozwojowe dla małych dzieci oraz ich rodzeństwa połączone z warsztatami dla rodziców, w których udział wzięło 40 osób, w tym 12 dzieci z niepełnosprawnością. 

Konkurs kolęd i pastorałek
05.01.2018

5 stycznia w Ośrodku Kultury w Miliczu w okresie bożonarodzeniowym odbyła się II EDYCJA KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK pn. „Hej kolęda, kolęda”.

Strona Główna

Kibicowaliśmy na żużlu
11.06.2017

W niedziele 11 czerwca grupa fanów czarnego sportu wybrała się na  zmodernizowany Stadion Olimpijski, by dopingować zawodników Betardu Sparty Wrocław.

Na mecz wybraliśmy się 9 osobową grupą, która w tym dniu po raz pierwszy gościła na Stadionie Olimpijskim. Pojechaliśmy tam ubrani w barwy wrocławskiego klubu, aby wspierać naszych zawodników, między innymi: Szymona Woźniaka i Andreja Lebiediewa, którzy dzień wcześniej gościli na naszym pikniku i zaprosili nas na mecz z Fogo Unią Leszno.. 
 
Nasz doping widocznie był skuteczny, skoro Sparta pokonała rywali 51-39. Po meczu mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda żużel od „kuchni”. Zwiedziliśmy park maszyn, mogliśmy porozmawiać z zawodnikami, menagerem drużyny oraz władzami klubu. Zawodnicy chętnie pozowali z nami do zdjęć, rozdawali autografy. Otrzymaliśmy również wiele gadżetów i upominków. 
 
Dziękujemy pani Prezes Krystynie Kloc oraz milickiemu fanatykowi Danielowi Kowalczykowi za pomoc w organizacji wyjazdu, dzięki czemu nasi podopieczni mogli spełnić swoje marzenia i przeżyć niezapomniane wrażenia :) 
 
 
Zdjęcie nr 1.
Pamiątkowe zdjęcie z Vaclawem Milikiem na torze.
 
Zdjęcie nr 2.
Na trybunach mieliśmy okazję spotkać Andrzeja Najmana.
 
Zdjęcie nr 3.
Prezentacja zawodników Sparty Wrocław i Unii Leszno.
 
Zdjęcie nr 4.
Żużlowcy przygotowują się do kolejnego wyścigu.
 
Zdjęcie nr 5.
Stadion wypełniony był po brzegi.
 
Zdjęcie nr 6.
Bartek jak zwykle żywiołowo dopingował swoich idoli…
 
Zdjęcie nr 7.
… a razem z nim Darek i Piotrek.
 
Zdjęcie nr 8.
I wystartowali…
 
Zdjęcie nr 9.
…jeszcze ostatni wiraż…
 
Zdjęcie nr 10.
…i Sparta wygrywa mecz.
 
Zdjęcie nr 11.
Świętujemy zwycięstwo.
 
Zdjęcie nr 12.
Zdjęcie z Andrejem Lebiediewem.
 
Zdjęcie nr 13.
Darek przymierza się do motoru żużlowego...
 
Zdjęcie nr 14.
…Henryk z Bartkiem również.
 
Zdjęcie nr 15.
Z Szymonem Woźniakiem.
 
Zdjęcie nr 16.
Z Menagerem Rafałem Dobruckim.
 
Zdjęcie nr 17.
Maciej Janowski rozdaje autografy.
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA