Wersja dla osób niedowidzących
Zapraszamy na piknik
09.09.2017
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza podopiecznych i pracowników wraz z rodzinami na piknik pn. „Z przyroda na TY!”, który odbędzie się 9 września (sobota) 2017r. od godziny 10:00 na terenie Ostoi Konika Polskiego. Nie zabraknie m.in. wielu atrakcji dla dzieci i pysznych dań z grilla. Do zobaczenia!:)
 
 
Zapisy na spływ kajakowy
20.08.2017
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza wszystkie osoby dorosłe z niepełnosprawnością na spływ kajakowy, który odbędzie się 20 sierpnia 2017r. o godz. 9.00.
 
 
 
Więcej informacji dotyczących spływu można uzyskać w biurze MSPDiON
pod numerem tel.: 71 38-30-014. 
 
Zadanie dofinansowane w ramach projektu
pn. „AKTYWNOŚĆ DROGĄ DO SUKCESU”  ze środków PRON.
 
Przeżyjmy to jeszcze raz!
16.08.2017

Przeżyjmy to jeszcze raz! Emocje po VIII Charytatywnym Festynie Rodzinnym pn. "Imieniny Bociana" w Godnowej już opadły. Impreza na tak dużym poziomie sprawiła, iż wielu gości skontaktowało się z nami z prośbą o udostępnienie występu zespołu muzycznego RAJ STORY! Wychodząc naszym wiernym czytelnikom na przeciw,  zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego zamieszczonego poniżej. Przypominamy, że zespół wystąpił podczas imprezy charytatywnej, ktorej celem była zbiórka pieniędzy na rower dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Dzięki hojnośći godnowianek i godnowian oraz przyjezdnych gości uzbieraliśmy 2 000 zł! Dziękujemy!

Memoriał Kamili Skolimowskiej
15.08.2017

15 sierpnia fani sportów lekkoatletycznych wybrali się do Warszawy na PGE Narodowy, gdzie odbył się Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej. 

Pyszne ciasteczka
27.07.2017

Wakacje na całego w przedszkolu, dlatego nudzić się nie można i nasze wspaniałe przedszkolaki wraz z paniami w czwartek 27 lipca postanowiły upiec przepyszne ciasteczka bezcukrowe z marchewką.

Wyjazd na bryczki
26.07.2017

Dnia 26 lipca grupa przedszkolaków po raz kolejny z paniami wybrała się na przejażdżkę bryczką konną. Dzięki temu dzieci mogą spędzić ciekawie czas podczas wakacji i się wcale nie nudzić. 

Strona Główna

Kibicowaliśmy na żużlu
11.06.2017

W niedziele 11 czerwca grupa fanów czarnego sportu wybrała się na  zmodernizowany Stadion Olimpijski, by dopingować zawodników Betardu Sparty Wrocław.

Na mecz wybraliśmy się 9 osobową grupą, która w tym dniu po raz pierwszy gościła na Stadionie Olimpijskim. Pojechaliśmy tam ubrani w barwy wrocławskiego klubu, aby wspierać naszych zawodników, między innymi: Szymona Woźniaka i Andreja Lebiediewa, którzy dzień wcześniej gościli na naszym pikniku i zaprosili nas na mecz z Fogo Unią Leszno.. 
 
Nasz doping widocznie był skuteczny, skoro Sparta pokonała rywali 51-39. Po meczu mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda żużel od „kuchni”. Zwiedziliśmy park maszyn, mogliśmy porozmawiać z zawodnikami, menagerem drużyny oraz władzami klubu. Zawodnicy chętnie pozowali z nami do zdjęć, rozdawali autografy. Otrzymaliśmy również wiele gadżetów i upominków. 
 
Dziękujemy pani Prezes Krystynie Kloc oraz milickiemu fanatykowi Danielowi Kowalczykowi za pomoc w organizacji wyjazdu, dzięki czemu nasi podopieczni mogli spełnić swoje marzenia i przeżyć niezapomniane wrażenia :) 
 
 
Zdjęcie nr 1.
Pamiątkowe zdjęcie z Vaclawem Milikiem na torze.
 
Zdjęcie nr 2.
Na trybunach mieliśmy okazję spotkać Andrzeja Najmana.
 
Zdjęcie nr 3.
Prezentacja zawodników Sparty Wrocław i Unii Leszno.
 
Zdjęcie nr 4.
Żużlowcy przygotowują się do kolejnego wyścigu.
 
Zdjęcie nr 5.
Stadion wypełniony był po brzegi.
 
Zdjęcie nr 6.
Bartek jak zwykle żywiołowo dopingował swoich idoli…
 
Zdjęcie nr 7.
… a razem z nim Darek i Piotrek.
 
Zdjęcie nr 8.
I wystartowali…
 
Zdjęcie nr 9.
…jeszcze ostatni wiraż…
 
Zdjęcie nr 10.
…i Sparta wygrywa mecz.
 
Zdjęcie nr 11.
Świętujemy zwycięstwo.
 
Zdjęcie nr 12.
Zdjęcie z Andrejem Lebiediewem.
 
Zdjęcie nr 13.
Darek przymierza się do motoru żużlowego...
 
Zdjęcie nr 14.
…Henryk z Bartkiem również.
 
Zdjęcie nr 15.
Z Szymonem Woźniakiem.
 
Zdjęcie nr 16.
Z Menagerem Rafałem Dobruckim.
 
Zdjęcie nr 17.
Maciej Janowski rozdaje autografy.
 
Linki
1% dla OPP 1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA