Wersja dla osób niedowidzących
Nowy ambasador!
20.04.2018

Niesamowita wiadomość! Współpraca pomiędzy Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych a Moniką Kuszyńską nie zakończy się na Koncercie Charytatywnym. Artystka podczas niego, a także zwiedzając nasz ośrodek była pod ogromnym wrażeniem naszych działań i w związku z tym postanowiła, że chce dalej nas wspierać. Możemy więc oficjalnie ogłosić: MONIKA KUSZYŃSKA ZOSTAŁA AMBASADOREM MILICKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 

Tu możesz rozliczyć PIT
20.04.2018

W związku ze zbliżającym się czasem rozliczenia z podatku dochodowego, pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o podarowanie 1 procentu na szerokorozumianą rehabilitację przystosowującą do życia społecznego, w szczególności dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. 

 

Reportaż filmowy z koncertu
17.04.2018

Monika Kuszyńska o Miliczu, koncercie, Stowarzyszeniu … czyli tak naprawdę nic o nas bez nas. W internecie pojawił się już reportaż filmowy z Koncertu Charytatywnego Moniki Kuszyńskiej, który odbył się nomen omen w piątek, 13 kwietnia 2018 r. – 12 lat od ostatniego koncertu zespołu w którym grała – Varius Manx. 

Wiemy, ile zebraliśmy!
16.04.2018

Dziś, 16 kwietnia 2018 roku, czyli w pierwszy dzień pracy po historycznym koncercie Moniki Kuszyńskiej nasz zarząd zajął się liczeniem pieniędzy ze zbiórki publicznej. Uzbierane środki zostaną przekazane na wczesną diagnostykę i rehabilitację niepełnosprawności u małych dzieci.

Relacja z Koncertu
13.04.2018

Ach, cóż to był za koncert… Monika Kuszyńska wystąpiła dziś, 13 kwietnia 2018 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu w ramach kolejnego koncertu charytatywnego organizowanego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, nad którym patronat objął Metropolita Wrocławski – Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny. Uzbierany podczas niego dochód ze zbiórki publicznej zostanie przeznaczony na wsparcie wczesnej diagnostyki i rehabilitacji niepełnosprawności u małych dzieci.

Wizyta Moniki Kuszyńskiej
13.04.2018

Emocje związane z Koncertem Charytatywnym Moniki Kuszyńskiej jeszcze nie zdążyły opaść, a my mamy dla Państwa kolejną porcję aktualności związanych z artystką. Tym razem będzie to wizyta byłej wokalistki Varius Manx wraz z mężem Jakubem Raczyńskim w naszych placówkach.

Strona Główna

Kibicowaliśmy na żużlu
11.06.2017

W niedziele 11 czerwca grupa fanów czarnego sportu wybrała się na  zmodernizowany Stadion Olimpijski, by dopingować zawodników Betardu Sparty Wrocław.

Na mecz wybraliśmy się 9 osobową grupą, która w tym dniu po raz pierwszy gościła na Stadionie Olimpijskim. Pojechaliśmy tam ubrani w barwy wrocławskiego klubu, aby wspierać naszych zawodników, między innymi: Szymona Woźniaka i Andreja Lebiediewa, którzy dzień wcześniej gościli na naszym pikniku i zaprosili nas na mecz z Fogo Unią Leszno.. 
 
Nasz doping widocznie był skuteczny, skoro Sparta pokonała rywali 51-39. Po meczu mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda żużel od „kuchni”. Zwiedziliśmy park maszyn, mogliśmy porozmawiać z zawodnikami, menagerem drużyny oraz władzami klubu. Zawodnicy chętnie pozowali z nami do zdjęć, rozdawali autografy. Otrzymaliśmy również wiele gadżetów i upominków. 
 
Dziękujemy pani Prezes Krystynie Kloc oraz milickiemu fanatykowi Danielowi Kowalczykowi za pomoc w organizacji wyjazdu, dzięki czemu nasi podopieczni mogli spełnić swoje marzenia i przeżyć niezapomniane wrażenia :) 
 
 
Zdjęcie nr 1.
Pamiątkowe zdjęcie z Vaclawem Milikiem na torze.
 
Zdjęcie nr 2.
Na trybunach mieliśmy okazję spotkać Andrzeja Najmana.
 
Zdjęcie nr 3.
Prezentacja zawodników Sparty Wrocław i Unii Leszno.
 
Zdjęcie nr 4.
Żużlowcy przygotowują się do kolejnego wyścigu.
 
Zdjęcie nr 5.
Stadion wypełniony był po brzegi.
 
Zdjęcie nr 6.
Bartek jak zwykle żywiołowo dopingował swoich idoli…
 
Zdjęcie nr 7.
… a razem z nim Darek i Piotrek.
 
Zdjęcie nr 8.
I wystartowali…
 
Zdjęcie nr 9.
…jeszcze ostatni wiraż…
 
Zdjęcie nr 10.
…i Sparta wygrywa mecz.
 
Zdjęcie nr 11.
Świętujemy zwycięstwo.
 
Zdjęcie nr 12.
Zdjęcie z Andrejem Lebiediewem.
 
Zdjęcie nr 13.
Darek przymierza się do motoru żużlowego...
 
Zdjęcie nr 14.
…Henryk z Bartkiem również.
 
Zdjęcie nr 15.
Z Szymonem Woźniakiem.
 
Zdjęcie nr 16.
Z Menagerem Rafałem Dobruckim.
 
Zdjęcie nr 17.
Maciej Janowski rozdaje autografy.
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA