Wersja dla osób niedowidzących

Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnościami - edycja 2022

Opieka wytchnieniowa w listopadzie
08.12.2022

Minął listopad, powoli zmierzamy się do końca realizacji projektu „Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnością”, dzięki któremu mamy możliwość zapewnienia osobom z niepełnosprawnościami fachowej opieki, podczas gdy ich rodzice i opiekunowie prawni zyskują chwilę tytułowego wytchnienia. Pora więc na kolejne podsumowanie miesiąca.

Tradycyjnie już, uczestnicy projektu korzystali ze wsparcia zarówno w domach, jak i miejscach przez nich wskazanych. Jak zwykle mieli oni zapewnione usługi dostosowane do ich potrzeb i możliwości, podczas gdy rodzice i opiekunowie mieli możliwość realizacji najprostszych ludzkich potrzeb jak wizyta u lekarza, pójście do kościoła, urzędu, fryzjera, na zakupy czy zwyczajny odpoczynek.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnością” dofinansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego, których dysponentem jest Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA