Wersja dla osób niedowidzących

Oddział IX (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Ewelina Matoga

Pomoc nauczyciela: Agnieszka Gmur

Wrzesniowe zajęcia kulinarne
29.09.2017

Okazało się, że bardzo lubimy gotować i spędzać wspólnie czas w pracowni kuchennej. Dzięki temu, mieliśmy kilka fajnych i smacznych zajęć we wrześniu. Powstały SŁODKIE JEŻE na bazie kaszki mannej i kakao, a także SOK JABŁKOWY, który niesamowicie smakował z urodzinowym tortem Jakuba.

więcej »


Wycieczka do gospodarstwa rolnego
29.09.2017

Ten dzień był dla nas wspaniały. Wraz z zaprzyjaźnionym oddz. XI udaliśmy się na wycieczkę. Odwiedziliśmy gospodarstwo rolne Państwa Gabrysi i Ludwika Burszowskich z Bracławia k/Potaszni.  

więcej »


Dzien chłopaka
28.09.2017

Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka, dziewczynki z oddz.IX i zaprzyjaźnionego oddz.XI wraz ze swoimi Paniami, zaprosiły chłopców do kawiarni FAMILIJNA. Każdy sam wybierał słodkość, na jaką tylko miał ochotę. Były więc paczki, serniczki, lody i soki owocowe. Wszystkim humory dopisywały, apetyty również. A po powrocie do szkoły, dziewczyny obdarowały kolegów upominkami.

więcej »


Jesienne porządki
26.09.2017

Uczniowie z oddział IX i zaprzyjaźnionego oddz. XI postanowili troszkę popracować. Zatem pewnego dnia, zabrali się ochoczo do pracy i zabrali się do porządków jesiennych na terenie szkolnego podwórka. Oto efekty naszej pracy.

więcej »


Urodziny Jakuba
22.09.2017

Dzisiaj 11 urodziny obchodził Jakub. Powitaliśmy Go balonami i dekoracjami urodzinowymi. Był przepyszny tort, specjalnie na tę okazję przywieziony przez Mamę Jakuba. Zaśpiewaliśmy głośne „sto lat” i wręczyliśmy Jakubowi upominki. Dodatkową niespodzianką byli zaproszeni goście z zaprzyjaźnionego oddziału XI z p.LKrysia i p.Lidzią. 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA