Wersja dla osób niedowidzących

Na sportowo

W Kielcach na remis...
16.04.2016

16 kwietnia, 27 osób z niepełnosprawnością  zrzeszonych w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych,  uczestniczyło w wyjazdowym meczu Śląska Wrocław , który został rozegrany w Kielcach z miejscową Koroną.

Na spotkanie do stolicy województwa świętokrzyskiego udaliśmy się w ramach projektu "Na sportowo", który finansowany jest ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.
         Droga do Kielc minęła nam bardzo szybko i bez większych problemów docieramy na mecz zgodnie z naszym planem podróży. Po drodze kilka przystanków, które były doskonałą okazją do wspólnego spotkania przyjaciół i integracji.  Wejście na Kolporter Arenę  odbyło się sprawnie i 15 minut przed pierwszym gwizdkiem zajmujemy miejsca na trybunie stadionu Korony. Oprócz naszej 27 osobowej delegacji w sektorze gości zasiadło około 300 fanów Śląska Wrocław. Na boisku po zaciętym i pełnym walki meczu ostatecznie padł remis 1-1, który dla wrocławian był sukcesem, ponieważ od 46 minuty grali w 10, po czerwonej kartce Jacka Kiełba. Uczestnicy wyjazdu wracali do domu w wyśmienitych humorach i już szykują się do kolejnej eskapady. Tym razem wybieramy się do Bielska-Białej.W ramach projektu każdy z kibiców miał zapewniony transport na mecz, bilet wstępu oraz ciepły posiłek.

Zdjęcie 1.
Pamiątkowa fotka przed Stadionem Korony Kielce

Zdjęcie 2.
Wózkowicze zasiedli przed sektorem gości, skąd mieli doskonały widok na boisko

Zdjęcie 3.
Pozostali fani podziwiali popisy wrocławskich piłkarzy z wysokości trybuny gości

Zdjęcie 4.
Gdzie głośno dopingowali „wojskowych” w walce o 3 punkty

Zdjęcie 5.
Na Kolporter Arenie zasiadło około 5 tysięcy kibiców, w tym 350 fanów Śląska Wrocław

Zdjęcie 6.
Najwierniejsi sympatycy „Scyzorów” mieli tego dnia problemy z służba ochrony i w ramach protestu opuścili swoją trybunę

Zdjęcie 7.
Najwierniejsi kibice KKN-u w Kielcach

Zdjęcie 8.
Grzegorz wypatrywał gola dla Śląska przez lornetkę….

Zdjęcie 9.
… i po chwili było już 1-1

Zdjęcie 10.
Po meczu piłkarze Śląska podeszli pod nasz sektor i podziękowali za doping oraz wsparcie