Wersja dla osób niedowidzących

FUTBOLOWI PASJONACI

Futbolowi Pasjonaci
11.12.2017

11 grudnia w budynku ŚDS w Miliczu odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Futbolowi Pasjonaci". Projekt realizowany był od maja do grudnia 2017, w ramach działalności drużyny Piłkarski Tryb Życia, która od 2014 roku działa przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Projekt finansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Na spotkanie przybyli zawodnicy oraz kibice naszej drużyny, a także zaproszeni goście. Pracownicy projektu przedstawili prezentację filmową z przeprowadzonych działań oraz omówili szczegółowo miniony sezon, który był najlepszym w historii zespołu. Zwieńczeniem udanych występów było wywalczenie miana najlepszej drużyny piłkarskie dla osób z niepełnosprawnościami na Dolnym Śląsku.
Następnie każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom i medal, a wolontariusze i darczyńcy otrzymali podziękowania z rąk prezes MSPDiON, Alicji Szatkowskiej.
 
W drugiej części spotkania dokonano podsumowania działań Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Milicz, który w 2017 roku poza wyjazdami na mecze piłkarskie, zorganizował wiele ciekawych inicjatyw. Ogólnie członkowie KKN-u uczestniczyli w ponad 40 meczach piłkarskich i wielu ciekawych imprezach o charakterze społeczno-rekreacyjnym.
 
Na zakończenie odczytano list od prezesa Federacji Kibiców Niepełnosprawnych, Michała Fitasa, w którym podziękował on naszym kakaenowcom za dotychczasowe osiągnięcia i życzył dalszych sukcesów. Słowa uznania skierował także przed spotkaniem nasz przyjaciel i mentor Paweł Parus, który z powodu choroby nie mógł być z nami tego dnia.
 
Serdeczne podziękowania dla pani kierownik i pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Miliczu za pomoc i wsparcie w organizacji spotkania oraz dla Warsztatów Terapii Zajęciowej i wolontariuszy.
 
Fotorelacje przygotowała Ada Ficek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA