Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 4

Dzień Sportu w MSPDiON
10.09.2021

Dzieci i młodzież z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo aktywnie rozpoczęli nowy rok szkolny. Korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych przedszkolaki i uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego wyszli na dziedziniec, aby podjąć się sportowej rywalizacji. I choć projekt nosi nazwę „Futbolowi Pasjonaci 4”, to piłka nożna była tylko jedną z wielu przewidzianych tego dnia konkurencji.

Na uczestników czekało sześć stanowisk sportowych, gdzie pod okiem instruktorów sportu i sędziego mogli zmierzyć się z różnymi dyscyplinami: oprócz wspomnianej wcześniej piłki nożnej nasza impreza przewidywała boccię, sprint na 50 metrów, bieg „na kopertę”, rzut w dal piłką lekarską i rzuty do celu. Komisja skrupulatnie odnotowywała wszystkie wyniki, a dla najlepszych zawodników w każdej kategorii przewidziano nagrody. Nie mogło zabraknąć także obfitego poczęstunku dla wszystkich zmęczonych sportowców.

Dzień ten był bardzo satysfakcjonujący i dający mnóstwo frajdy młodym adeptom sportowych zmagań. Dostrzegliśmy też wiele obiecujących talentów, które mogą zostać wykorzystane przy okazji kolejnych turniejów. Tymczasem zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia oraz zapisanej transmisji na żywo z ceremonii otwarcia z udziałem Zarządu Stowarzyszenia oraz Dyrekcji DOR-W.

Impreza odbyła się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci 4" dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA