Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Opowieść o Choince
17.12.2021

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami… W całym naszym ośrodku unosi się piękny zapach choinki, na każdym kroku można napotkać świąteczne ozdoby i czuć już ten magiczny, niepowtarzalny klimat. Uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego postanowili się w niego wpisać i przygotowali przepiękne jasełka.

Przedstawienie pt. „Opowieść o choince” opowiada historię tytułowego drzewka, które wraz z palmą i oliwką chciało powitać Nowonarodzone Dziecię, lecz zostało wyśmiane przez koleżanki. Z pomocą przyszły rozmaite biblijne postacie, dzięki czemu pięknie przyozdobiona choinka stała się symbolem Bożego Narodzenia. Opowieść ta zawiera istotny morał, pokazujący, że każdy, mimo przeciwności losu, może pokonać bariery i osiągnąć swój cel.

W role główne w spektaklu wcielili się uczniowie grup szkolnych i wszyscy spisali się zjawiskowo, zarówno pod względem aktorskim, jak i tanecznym oraz wokalnym. Zapraszamy więc do obejrzenia zapisu z transmisji jasełek, jednocześnie już teraz życząc Państwu WESOŁYCH ŚWIĄT!

KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ JASEŁKA

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA