Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Magiczne światła w obiektywie
11.12.2021

Ostatnie warsztaty w ramach projektu „Teraz Akcja - To FotoEdukacja” już za nami! Tym razem młodzi amatorzy fotografii wybrali się w dwa piękne miejsca. Pierwszym celem podróży były urokliwe stawy w okolicy Rudy Żmigrodzkiej wchodzące w skład kompleksu Stawy Milickie.

Iście zimowe warunki atmosferyczne sprzyjały świetnym kadrom. Co prawda pojawiły się utrudnienia w postaci niskiej temperatury (która nie tylko mroziła dłonie, ale i skracała czas żywotności baterii) czy wymagających warunków fotograficznych, ale nasi uczestnicy jak zwykle poradzili sobie bez zarzutu, tworząc piękne zdjęcia zarówno krajobrazowe jak i te w skali makro.

Następnie wybraliśmy się na obiad, po którym przyszedł czas na główny cel naszego sobotniego wyjazdu – Park Iluminacji znajdujący się przy Zamku Topacz nieopodal Wrocławia. Dzięki temu uczestnicy warsztatów mieli okazję nauczyć się fotografii w niespotykanych dotychczas warunkach nocnych. Wymagało to stabilnej ręki oraz odpowiednich ustawień ISO, ekspozycji i preselekcji czasu, ale poradzili sobie oni bez zarzutu.

Sama okolica zachwyciła nas swoim urokiem, a niesamowite oświetlenie stworzyło magiczny, świąteczny klimat, który zostanie nam w pamięci na długo. Teraz pozostaje nam podzielić się z Państwem porcją grudniowych zdjęć, a także zrealizować ostatnie zadanie – wydruk kalendarzy na 2022 rok, o którym poinformujemy już niebawem… Liczymy, że w przyszłym roku uda się powrócić z warsztatami fotograficznymi z jeszcze większym rozmachem. Do zobaczenia!

Zadanie dofinansowano w ramach projektu „Teraz Akcja - To FotoEdukacja” ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA