Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Koncert Charytatywny Mate.o
05.09.2017

Kochani, dzięki ludziom dobrej woli przekazujemy Wam DOBRĄ NOWINĘ! Milickie Stowarzyszenie organizuje kolejny KONCERT CHARYTATYWNY tym razem z udziałem chrześcijańskiego zespołu Mate.o!

Koncert odbędzie się 5 października o godzinie 19:00 w wyjątkowym miejscu, mianowicie w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu po Mszy Świętej wieczornej (o godz. 18:00 sprawowanej w intencji wszystkich podopiecznych MSPDION).

"Ten koncert będzie zupełnie czymś wyjątkowym w porównianiu do poprzednich edycji. W trakcie Roku Miłosierdzia oraz w dniu, w którym będziemy wspominać św. Faustynę Kowalską, będziemy mogli wsłuchać się w przepiękne teksty o łasce jaką z dnia na dzień otrzymujemy od Pana Boga. Ten koncert będzie niósł za sobą niespotykane jak dotąd dźwięki w milickiej świątyni m.in. gitara, perkusja, skrzypce, flet, akordeon, saksofon czy instrumenty klawiszowe. Artysta rzadko spotykany w mediach tabloidowych, bo jak mówią muzyka o Bogu, natchniona, można było by rzec niepopularna, ALE WIELKA DUCHEM " - komentują organizatorzy.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in PRZYJACIELA MAM, NIEPOJĘTA ŁASKA, BLIŻEJ, O BLIŻEJ czy ON MOIM PANEM, piękne utwory w zupełnie nowych aranżacjach zagrane przez znakomitych muzyków współpracujących z Mate.O.
 
KIM JEST MATE.O?
Mate.o debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku. Od tamtej pory nagrał kilka autorskich albumów m.in.  „Totalne uwielbienie” (1998), „Jesteś dobry dla mnie” (2002), „Zapominam siebie” (2006). Mate.O Akustyczny i Przyjaciele – Usiądź przy mnie – CD&DVD (2012). 
 
Pieśni Naszych Ojców  to kolejny autorski album Mate.O, który miał swoją premierę  w maju 2016.  Wydawnictwo sięga głęboko do tradycji kościoła.  „Pieśni naszych ojców są naszym duchowym spadkiem, spisanym dziedzictwem minionych pokoleń ludzi wiary. . Śpiewane ich bez ożywionego doświadczenia więzi z Chrystusem, jest tylko piękną muzyką wziętą z historycznego skansenu tradycji kościoła. Śpiewane z niezaspokojoną potrzebą wyrażania zachwytu i wychwalania Chrystusa, rozbrzmiewają  duchowym objawieniem minionych pokoleń, które w teraźniejszości mogą stać się dla nas duchowym błogosławieństwem zdolnym do pomnożenia w kolejnych pokoleniach ” – Mate.O

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału  w naszym koncercie charytatywnym.

Udział może wziąć każdy, ponieważ wstęp jest bezpłatny.

Podczas koncertu uruchomiona zostanie zbiórka publiczna do puszek, z której dochód zostanie przekazany

na wczesną diagnostykę i rehabilitację niepełnosprawności u Najmłodszych Dzieci!

WIĘCEJ INFORMACJI - KLIKNIJ W ZDJĘCIE MATE.O

Posłuchaj i wspomóż najmniejszych podopiecznych

z Milickiego Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osob Niepelnosprawnych

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA