Wersja dla osób niedowidzących

Warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu fotografii w sercu Doliny Baryczy

Warsztaty fotograficzne
29.09.2017

W piątek 29 września br. uczestnicy warsztatów fotograficznych zwiedzili wzdłuż i w szerz… niespotykane jak dotąd miejsca Doliny Baryczy. Udaliśmy się w okolice Gądkowic, Joachimówki, Grabówki i Sułowa po to aby podglądać malownicze zakątki naszego regionu :)

14 osobowa grupa miłośników fotografii po raz kolejny na szlakach Doliny Baryczy miała okazję podszlifować fotografię krajobrazu. W związku z prześliczną i urokliwą pogodą spotkaliśmy się na Stawach Milickich gdzie na horyzoncie można było zobaczyć romantyczny zachód słońca. Był to z kolei czas aby w praktyce omówić kolejny temat z fotografii a dokładnie - balans bieli. Przemek nasz fotograf, jak zwykle sprawdzał zasadność użytkowania wysokiej przysłony czy zwiększonej czułości aparatu tj. ISO ale balans bieli to już za dużo! W telefonie to tylko pstryk, a w rzeczywistości to masa roboty! I komu to potrzebne?! No właśnie tego, dowiedzieliśmy się podczas piątkowych  zajęć jak ważne jest dopasowanie kolorystyki do naszego kadru. Z jednej strony można tym nieźle manipulować, tworząc w fotografii nawet inną porę roku :)
krótko mówiąc. Łatwo nie było aczkolwiek daliśmy radę. Jedno wiemy. Fotografie do naszego kalendarza będą jedyne w swoim rodzaju :)
 
Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Milicz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA