Wersja dla osób niedowidzących

Środowiskowy Dom Samopomocy

Koncert Wiedeński
28.03.2019

Dnia 26.04.2019 r. (wtorek) i 28.04.2019 r. (czwartek) odbył się przepiękny koncert Wiedeński w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatu Terapii Zajęciowej i Trenera Pracy.

Był to taneczno–muzyczno–wokalny spektakl wykonany przez różne grupy terapeutyczne, które zadbały o przepiękne stroje, oprawę muzyczną i dobór scen. W trakcie koncertu można było zobaczyć najlepsze sceny muzyczne, największe przeboje światowych mistrzów opery, operetki, musicalu m.in. Mozarta, Dimitra Schostakowicha, Viennese Waltz, orkiestra w rytmach Georga Bizeta, czy chór niewolników z opery Nabucco.

Publiczność była wzruszona koncertem, okazując to owacjami na stojąco. Wśród gości byli obecni Dyrektor Ośrodka Kultury w Miliczy Pani Sylwia Szydłowska-Małecka. Pani Adela Kowalska, przedstawiciele Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Wrocławia, Zarząd Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz rodzice. Utwory znanych mistrzów wiedeńskich pozostaną na długo w pamięci naszej publiczności. Kolejne nasze pomysły niebawem zostaną zrealizowane.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA