Wersja dla osób niedowidzących

Podaruj 1% podatku

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

W związku ze zbliżającym się czasem rozliczenia z podatku dochodowego, pragniemy zwrócić się do Państwa
z prośbą o podarowanie 1 procentu na szerokorozumianą rehabilitację przystosowującą do życia społecznego, w szczególności dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności
z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. 

 

 

 
 
Organizacja co prawda utrzymuje się z szeregu programów finansowych ze środków rządowych, samorządowych i innych, ale jak co roku brakuje funduszy na tzw. wkład własny (około 10% wkładu finansowego niepublicznego), bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonujące placówki. Stąd nasza kampania, której ambasadorami są:  gwiazdy sportu i estrady Julia Szczurowska i Damian Wojtaszek oraz Ewelina Lisowska, Monika Kuszyńska, Magdalena Kumorek i Krzysztof Kiljański.
 
 
 
Szanowni Państwo!
 
   Pragniemy wszystkim Wam serdecznie podziękować za chęć niesienia pomocy podopiecznym Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych przez cały miniony rok. Dzięki Państwa wsparciu udało się nam osiągnąć bardzo wiele: zrealizowaliśmy wiele projektów i kampanii na rzecz osób z niepełnosprawnością, a to poskutkowało rezultatami takimi jak zakup sprzętów do prowadzenia terapii.
 
    Miniony rok był inny niż wszystkie dotychczasowe, wymagał od nas dostosowania się do nowych realiów, realizowania wsparcia na odległość, nauczania zdalnego. Mamy jednak nadzieję, że rok 2021 pozwoli nam wszystkim wrócić do normalności i niesienia bezpośredniej pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym osobom z niepełnosprawnościami.
 
      Zbliżający się okres rozliczenia z podatku dochodowego jest świetną okazją, żeby zrobić mały gest, który pozwoli potrzebującym zyskać tak wiele, w myśl hasła „1% podatku to 100% uśmiechu”. Dziś każdy może pomóc, to nic nie kosztuje! Wpisując w swoim zeznaniu podatkowym nasz numer KRS 00000 28932 zapewnią Państwo wsparcie ponad 1000 podopiecznych z 22 gmin.
 
      Aby móc nadal kompleksowo wspierać naszych podopiecznych i dawać im to, co tworzymy od dziesiątek lat, musimy uzbierać co najmniej 150 tyś zł.  Liczy się każda złotówka! Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich ludzi w tym rodziców, współpracowników i patnerów do wsparcia naszej akcji, bo z naszym hasłem tegorocznej kampanii, 1% podatku to 100% uśmiechu.
 
      W tych trudnych czasach życzymy Państwu, żeby nowy rok był lepszy niż ubiegły, przynosił same pozytywne zmiany, a pandemia odeszła w zapomnienie, pozwalając nam wszystkim na powrót do realizacji planów zarówno biznesie, życiu zawodowym, jak i prywatnym. Szczęśliwego Nowego Roku!
Alicja Szatkowska
 
 

Za rok 2020 otrzymaliśmy: 71 492,20 zł

Za rok 2019 otrzymaliśmy: 70 138,06 zł

Za rok 2018 otrzymaliśmy: 61 988,70 zł

Za rok 2017 otrzymaliśmy: 66 257,80 zł

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA