Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2021/2022

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

Dzień papieski
16.10.2021

Dziś obchodzimy kolejną, 43. już rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową (Papieża). Pamiętamy o tym pięknym wydarzeniu, w związku z czym w tym szczególnym dniu pragniemy wyrazić naszą miłość i wdzięczność za Jego opiekę nad nami. Jak dobrze być tak blisko świętego!

więcej »


Konkurs „Jesień w wazonie”
06.10.2021

Za oknem znów pojawiła się jesień, przywitała nas kolorowymi liśćmi i ciepłymi promykami słońca. Ta pogoda nastroiła nas twórczo. W związku z tym w dniu 06.10.2021 r. zorganizowaliśmy konkurs "Jesień w wazonie", zarówno dla uczniów szkoły, jak i przedszkolaków.

więcej »


Spotkanie z poezją
30.09.2021

„Poezja to echo proszące cień do tańca” – głosi słynny cytat Carla Sandburga. Zgodnie z tą myślą, w całym Stowarzyszeniu nie zabrakło dziś obu spośród tych dziedzin sztuki. Wszystko za sprawą przeglądu „Spotkanie z poezją” dla uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, który odbył się w bardzo sprzyjającym refleksjom miejscu, czyli Strefie Relaksu na naszym dziedzińcu.

więcej »


Wrześniowa msza św.
15.09.2021

Nowy rok szkolny rozpoczęty, wracają więc także comiesięczne Msze Święte dla uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego działającego przy MSPDiON. Dzisiejsza, z uwagi na sprzyjające warunki atmosferyczne, odbędzie się w naszej Strefie Relaksu, a celebrować będą księża z parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Milicz.

więcej »


Rok szkolny rozpoczęty!
01.09.2021

Nadszedł ten dzień! Po ponad dwóch miesiącach wypoczynku uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego ponownie wkroczyli w mury swojej szkoły, aby wspólnie powitać rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022. Zanim to jednak nastąpiło, w naszej strefie relaksu odbyło się uroczyste rozpoczęcie.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA