Wersja dla osób niedowidzących
Rekrutacja na wyjazdy do Zachełmia
19.07.2024

Drodzy Uczniowie Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych i Członkowie Naszego Stowarzyszenia,

Czerwcowa asystentura w MSPDiON
18.07.2024

Czerwiec przyniósł nam nie tylko piękną pogodę i początek wakacji, ale także kolejne sukcesy w ramach programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami"

Poznajcie Paulinę – pasjonatkę podróży i muzyki
17.07.2024

Paulina jest prawdziwą entuzjastką wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. Największą radość sprawiają jej wycieczki krajoznawcze, podczas których ma możliwość odkrywać i poznawać nieznane jej wcześniej miejsca. Paulina jest zawsze ciekawa nowych doświadczeń i chętnie rozwija swoje zainteresowania. Jednym z nich, niewątpliwie, jest muzyka, która towarzyszy jej na co dzień, wprowadzając do jej życia radość i harmonię.

Warsztat Umiejętności Społecznych w Łazach
16.07.2024

W dniach 29 czerwca - 6 lipca w Łazach k. Mielna odbył się warsztat umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, w tym z autyzmem. W wydarzeniu wzięło udział 30 uczestników, którzy mieli okazję rozwijać swoje umiejętności w atmosferze wsparcia i integracji.

Pożegnanie Małgorzaty Biernackiej
11.07.2024

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej psycholożki i koordynatorki Milickiego Centrum Wsparcia Capitol, Małgorzaty Biernackiej.

Wojciech - osoba wielu talentów i pasji
10.07.2024

Wojciech to niezwykle utalentowana osoba, która z pasją oddaje się wielu różnorodnym zainteresowaniom. Uwielbia układać puzzle i rozwiązywać sudoku, co jest doskonałym ćwiczeniem dla jego umysłu. Wojciech jest także zapalonym podróżnikiem, który czerpie ogromną radość z odkrywania nowych miejsc, zwłaszcza tych wysoko położonych. Jego największą pasją są wyprawy na wieże widokowe, gdzie może podziwiać rozległe krajobrazy i robić przepiękne zdjęcia.

Strona Główna

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 24.06.2024 - Lepsze Jutro II
01.07.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych trzydniowych zajęć ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w związku z realizacją umowy do projektu pn.: „Lepsze Jutro 2” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w tym zadania pn.: „wyjazdowe trzydniowe zajęcia ogólnorozwijające dla małych dzieci i ich rodzin” zaprasza do złożenia oferty na zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w dniach 28.11.2024-01.12.2024 w ngórskich ośrodkach turystycznych dla grupy od 40 do 49 osób.

Projekt pn. „Lepsze jutro II” współfinansowany jest ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

04.07.2024 Wybór oferty 

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w dniu 04.07.2024 roku dokonało otwarcia ofert w postępowaniu zapytania ofertowego z dnia 24.06.2024 w związku z realizacją umowy do projektu pn.: „Lepsze Jutro II” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w tym zadania pn.: „wyjazdowe trzydniowe warsztaty ogólnorozwijające dla małych dzieci i ich rodzin” w terminie 28.11.2024 - 01.12.2024 i dokonali oceny wag procentowych przypisanych do poszczególnych kryteriów oceny, sposobu przyznawania punktacji za spełnienie danego kryterium.
 

Jako najkorzystniejszą ofertę wybrano ofertę wykonawcy:

Interferie w Świeradowie-Zdroju - Hotel Malachit, która uzyskała 100 punktów.


Uzasadnienie wyboru oferty:

W związku z wpłynięciem w terminie określonym w zapytaniu ofertowym 1 oferty, która spełniała warunki udziału w postepowaniu, a jej treść odpowiadała warunkom zamówienia i uzyskała najwyższą wagę punktową, wybór wykonawcy jest uzasadniony i jest zgodny z zasadą konkurencyjności.

 

Dokumenty zapytania ofertowego:

1. Zapytanie ofertowe

2. Załącznik numer 1 do zapytania ofertowego

3. Załącznik numer 2 do zapytania ofertowego

 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA