Wersja dla osób niedowidzących
Opieka wytchnieniowa w listopadzie
06.12.2023

Listopad był kolejnym miesiącem, w którym Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych realizowało projekt „Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnością”. 

Ho! Ho! Ho! Mikołajki na sportowo
05.12.2023

W tym roku na parkiecie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu rozbrzmiały radosne okrzyki, gdyż odbył się turniej "Mikołajki na sportowo” organizowany w ramach projektu "Futbolowi pasjonaci 6". Impreza zgromadziła licznych miłośników sportu, którzy śledzili zmagania 6 zespołów biorących udział w turnieju bocci.

Świetna zabawa podczas imprezy andrzejkowej
30.11.2023

Dziś uczniowie Ośroddka Rewalidacyjno-Wychowawczego bawią się na  niesamowitej imprezie andrzejkowej w restauracjach Parkowa!

Podsumowanie październikowej asystentury
29.11.2023

Na dworze zrobiło się chłodno, pora więc ogrzać serca kolejną porcją zdjęć z realizacji projektu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami”. Październik to kolejny miesiąc, w którym zapewnialiśmy osobom z niepełnosprawnościami wsparcie w postaci asystenta osobistego, którego głównym zadaniem jest pomaganie im w codziennych czynnościach.

Alicja Szatkowska oznaczona przez Prezydenta RP
27.11.2023

Dziś w uroczystej atmosferze w Pałacu Prezydenckim doszło do wyjątkowego momentu, gdy Prezes Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Alicja Szatkowska, została uhonorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez samego Prezydenta Andrzeja Dudę. Wydarzenie miało miejsce podczas spotkania z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.

Ziembul w Miliczu
23.11.2023

Mamy mega radość dzielić się z Wami wyjątkowym momentem, który niedawno miał miejsce w naszej organizacji! Gościliśmy niesamowity zespół muzyczny ZIEMBUL, a ich wizyta to nie tylko muzyka, ale także ogromna dawka inspiracji, która na zawsze pozostanie w sercach naszych uczestników!

Strona Główna

Podaruj 1,5% podatku - Ł. Zagrobelny, E. Lisowska
01.04.2023

Od 2023 roku przy rozliczeniu PIT-u można przekazać 1,5% podatku (a nie 1%, jak było wcześniej) na rzecz wybranej Organizacji. Trzeba zaznaczyć, że podatnik nic wtedy nie traci – przekazuje kwotę, która w przeciwnym razie trafiłaby do Skarbu Państwa.

Warto więc samodzielnie zdecydować, kogo chce się wesprzeć. Do akcji dołączył nasz Ambasador Łukasz Zagrobelny, który zwrócił się z prośbą o wsparcie dla MSPDION. Dzięki Waszej pomocy Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych będzie mogło kontynuować swoją ważną i potrzebną działalność.

KRS: 0000028932


Wcześniej do akcji włączyła sie Ewelina Lisowska, która już od 8 lat wspomaga Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. W tym roku także postanowiła przynieść uczestnikom trochę słońca w pochmurny dzień.

Zapraszamy do obejrzenia spotu zachęcającego do przekazana swojego 1,5% na rzecz osób z niepełnosprawnościami z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych!

KRS: 0000028932

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA