Wersja dla osób niedowidzących
Koncert Charytatywny Mate.o
05.10.2017

Kochani, dzięki ludziom dobrej woli przekazujemy Wam DOBRĄ NOWINĘ! Milickie Stowarzyszenie organizuje kolejny KONCERT CHARYTATYWNY tym razem z udziałem chrześcijańskiego zespołu Mate.o!

Arcybiskup wspiera koncert
05.10.2017

Miło nam Państwa poinformować, iż mamy kolejną dobra nowinę Patronat Honorowy nad Chrześcijańskim Koncertem Charytatywnym objął Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny. Poniżej cytujemy wypowiedź Kurii we Wrocławiu.

Trening na Oporowskiej
18.09.2017

18 września grupa niepełnosprawnych piłkarzy, którzy na co dzień trenują w zespole Piłkarski Tryb Życia, dzięki uprzejmości UKS Szkółka Piłkarska Milicza, miała okazje uczestniczyć w treningu piłkarzy Śląska Wrocław. Zajęcia odbyły się na legendarnym stadionie przy ulicy Oporowskiej 62, gdzie mieści się siedziba WKS-u.

Wycieczka do afrykarium
16.09.2017

W związku z tym, że za oknami  ponuro, zimno i deszczowo , postanowiliśmy nacieszyć nasze oczy  egzotyką i wybraliśmy się do wrocławskiego Afrykarium. 

Zapytanie ofertowe
15.09.2017

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie szkolenia w dla 30 osób z zakresu poznania narzędzi do diagnozy KOZE (karty oceny zachowania i emocji).

Piknik pełen atrakcji
09.09.2017
Podczas kolejnej edycji Pikniku Rodzinnego pn.: „ Z przyrodą na Ty” organizowanego corocznie na terenie Ostoi Konika Polskiego, 9 września organizatorzy wychodząc poza schematy naszej działalności przygotowali dla kilkuset gości mnóstwo atrakcji. Frekwencja po raz wtóry przekroczyła najśmielsze oczekiwania.

Strona Główna

Arcybiskup wspiera koncert
05.10.2017

Miło nam Państwa poinformować, iż mamy kolejną dobra nowinę Patronat Honorowy nad Chrześcijańskim Koncertem Charytatywnym objął Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny. Poniżej cytujemy wypowiedź Kurii we Wrocławiu.

„Kuria Metropolitalna Wrocławska informuje, że Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, mając na uwadze szczytny cel inicjatywy jaka jest Koncert Charytatywny z udziałem zespołu Mate.O, który odbędzie się 5 października br. w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu, tj. zebrania funduszy na wczesne wykrywanie niepełnosprawności i rehabilitację najmłodszych podopiecznych MSPDiON, przychylił się do Państwa prośby o objęcie patronatem honorowym tego wydarzenia. Ksiądz Arcybiskup zwraca uwagę, iż Wasza inicjatywa jest o tyle cenna, iż na październik br. zaplanowano główne obchody, przeżywanego w naszej archidiecezji Roku Jadwiżańskiego, które mają związek 750. rocznicą kanonizacji św. Jadwigi. Rysem osobowości tej świętej, która wysuwa się na pierwszy plan, jest wrażliwość na los ludzi chorych i cierpiących. Chcemy, by ten czas był dla Dolnoślązaków niejako przedłużeniem Roku Miłosierdzia, kiedy podejmujemy kolejne inicjatywy, by dać świadectwo, że należymy do Jezusa, a słowo „miłość” nie jest w naszych ustach jedynie abstrakcją.(…) Proszę przyjąć wyrazy szacunku oraz zapewnienie o pamięci w modlitwie.”

 

 

Linki
1% dla OPP 1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA