Wersja dla osób niedowidzących
Nowy ambasador!
20.04.2018

Niesamowita wiadomość! Współpraca pomiędzy Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych a Moniką Kuszyńską nie zakończy się na Koncercie Charytatywnym. Artystka podczas niego, a także zwiedzając nasz ośrodek była pod ogromnym wrażeniem naszych działań i w związku z tym postanowiła, że chce dalej nas wspierać. Możemy więc oficjalnie ogłosić: MONIKA KUSZYŃSKA ZOSTAŁA AMBASADOREM MILICKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 

Tu możesz rozliczyć PIT
20.04.2018

W związku ze zbliżającym się czasem rozliczenia z podatku dochodowego, pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o podarowanie 1 procentu na szerokorozumianą rehabilitację przystosowującą do życia społecznego, w szczególności dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. 

 

Reportaż filmowy z koncertu
17.04.2018

Monika Kuszyńska o Miliczu, koncercie, Stowarzyszeniu … czyli tak naprawdę nic o nas bez nas. W internecie pojawił się już reportaż filmowy z Koncertu Charytatywnego Moniki Kuszyńskiej, który odbył się nomen omen w piątek, 13 kwietnia 2018 r. – 12 lat od ostatniego koncertu zespołu w którym grała – Varius Manx. 

Wiemy, ile zebraliśmy!
16.04.2018

Dziś, 16 kwietnia 2018 roku, czyli w pierwszy dzień pracy po historycznym koncercie Moniki Kuszyńskiej nasz zarząd zajął się liczeniem pieniędzy ze zbiórki publicznej. Uzbierane środki zostaną przekazane na wczesną diagnostykę i rehabilitację niepełnosprawności u małych dzieci.

Relacja z Koncertu
13.04.2018

Ach, cóż to był za koncert… Monika Kuszyńska wystąpiła dziś, 13 kwietnia 2018 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu w ramach kolejnego koncertu charytatywnego organizowanego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, nad którym patronat objął Metropolita Wrocławski – Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny. Uzbierany podczas niego dochód ze zbiórki publicznej zostanie przeznaczony na wsparcie wczesnej diagnostyki i rehabilitacji niepełnosprawności u małych dzieci.

Wizyta Moniki Kuszyńskiej
13.04.2018

Emocje związane z Koncertem Charytatywnym Moniki Kuszyńskiej jeszcze nie zdążyły opaść, a my mamy dla Państwa kolejną porcję aktualności związanych z artystką. Tym razem będzie to wizyta byłej wokalistki Varius Manx wraz z mężem Jakubem Raczyńskim w naszych placówkach.

Strona Główna

Bal gimnazjalny
09.06.2017

9 czerwca po praz pierwszy odbył się Bal Gimnazjalny  w restauracji Lema, uczniów Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

 Panie  Edyta Lech i Renata Wasiczko rozpoczęły bal od następujących słów: 
„Gimnazjum to dobry czas w życiu młodego człowieka, ponieważ wszystko jest tu autentyczne; problemy, emocje, wzruszenia, przyjaźnie i konflikty. Niech ten nasz wspólny bal pozostawi w naszych sercach niezatarte wspomnienia wspólnie spędzonego czasu, wspólnych  radości i szampańskiej zabawy”.
 Następnie  zostali przywitani zaproszeni goście  Pani Prezes Alicja Szatkowska, Pani Dyrektor Iwona Górnicka, Pani Dyrektor Anna Dzieciuchowicz oraz Grono Pedagogiczne ,Rodzice i Uczniowie. Dziewczęta  w wieczorowych kreacjach, a chłopcy w stylowych garniturach z muszkami, piękny wystrój Sali i uroczysta kolacja. Wszystko to złożyło się na klimat tego niepowtarzalnego wieczoru. Bal rozpoczął się uroczystym polonezem a w  programie były jeszcze występy artystyczne do musicalu  „Grease” oraz podziękowania dla Rodziców ,Dyrekcji i Terapeutów. Wszyscy świetnie Się bawili do późnych godzin  wieczornych, a za oprawę muzyczną odpowiadał DJ Wojciech Piskozub, na ręce którego składamy jeszcze raz podziękowania za bezinteresowną pomoc.
W balu uczestniczyli uczniowie gimnazjum z dwóch oddziałów : XI - Jakub Musiałowski, Norbert Rosa, Dominik Samól,  Karol Słowiński, Kacper Tarczyński  - Wychowawca Renata Wasiczko, pomoc nauczyciela Anetta Chojnacka i XII - Weronika Smulska, Julia Krakowiak, Klaudia Hurna, Emilia Skowrońska, Gracjan Stefaniak – wychowawca Edyta Lech, pomoc nauczyciela Renata Michałowska
 
 
Zdjęcie nr 1.
Uczniowie Gimnazjum na uroczystym balu.
 
Zdjęcie nr 2.
Podziękowania  dla Pani Prezes Alicji Szatkowskiej , Pani Dyrektor Iwony Górnickiej i Pani Dyrektor Anny Dzieciuchowicz. 
 
Zdjęcie nr 3.
Nasi wspaniali goście. 
 
Zdjęcie nr 4.
Przemowa Pani Prezes Alicji Szatkowskiej, która wszystkim życzyła udanej zabawy.
 
Zdjęcie nr 5.
Przemowa Pani Dyrektor Iwony Górnickiej.
 
Zdjęcie nr 6.
Uroczyste rozpoczęcie balu polonezem przez Daminika Samóla i panią Edytę Lech.
 
Zdjęcie nr 7.
Uczniowie prezentują się wyśmienicie.
 
Zdjęcie nr 8.
Norbert pięknie prowadzi Panią Anettę.
 
Zdjęcie nr 9.
Pan Ernest z Julią.
 
Zdjęcie nr 10.
Pani Renia z Kubą.
 
Zdjęcie nr 11.
Weronika z Karolem  jak zawsze nierozłączni.
 
Zdjęcie nr 12.
Co za szyk.
 
Zdjęcie nr 13.
Bogaty w figury układ taneczny.
 
Zdjęcie nr 14.
Przepiękny tunel w wykonaniu naszych Gimnazjalistów.
 
Zdjęcie nr 15.
Klaudia przechodzi przez tunel.
 
Zdjęcie nr 16.
Zabawa rozpoczęła się na całego.
 
Zdjęcie nr 17.
Uśmiechy nie schodziły nam z twarzy.
 
Zdjęcie nr 18.
Efekty specjalne dodają nam uroku.
 
Zdjęcie nr 19.
Weronika z Karolem Królowie parkietu.
 
Zdjęcie nr 20.
Rodzice doskonale znali kroki „Makareny”.
 
Zdjęcie nr 21.
Julka z panem Mateuszem prowadzą pociąg.
 
Zdjęcie nr 22.
Julka pięknie tańczyła z tatą.
 
Zdjęcie nr 23.
Pani Dyrektor Iwona Górnicka z Dominikiem szaleli na parkiecie.
 
Zdjęcie nr 24.
Pan Wojtek to doskonały wodzirej, który zorganizował nam fajną zabawę taneczną. 
 
Zdjęcie nr 25.
Występ artystyczny do musicalu „Grease”.
 
Zdjęcie nr 26.
Juka i Norbert w doskonałych nastrojach podczas występu.
 
Zdjęcie nr 27.
Czarni królowie parkietu.
 
Zdjęcie nr 28.
Co za wdzięk i czar naszych pięknych gwiazd.
 
Zdjęcie nr 29.
Gracjan wykonuje utwór Zenona Martyniuka „Oczy zielone” .
 
Zdjęcie nr 30.
Pani Dyrektor Anna Dzieciuchowicz w pięknym tańcu z Dominikiem.
 
Zdjęcie nr 31.
Weronika, Emilka, Kacper i Karol .
 
Zdjęcie nr 32.
Bardzo dziękujemy wszystkim za udaną zabawę 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA