Wersja dla osób niedowidzących

Sport i Turystyka

Przyjacielski remis
24.08.2019

24 sierpnia grupa podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych udała się na mecz piłki nożnej, który odbył się w Gdańsku. Na gdańskim stadionie w ramach Polskiej Ekstraklasy Piłkarskiej swój mecz rozgrywały drużyny Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław. Każdy kibic Wojskowych dobrze wie, że sympatycy obu drużyn pałają do siebie ogromną sympatią i od kilkudziesięciu lat żyją w przyjaźni, która jest ewenementem na skalę światową.

Działający przy MSPDiON Klub Kibiców Niepełnosprawnych zadbał o całą logistykę eskapady nad morze, dzięki czemu każdy uczestnik mógł liczyć na szereg atrakcji i niezapomnianych chwil. Na boisku jak zawsze w takich meczach padł przyjacielski remis. Tym razem mecz zakończył się wynikiem 1-1, a na trybunach trwał prawdziwy festiwal radości. Kibice Śląska i Lechii wspólnie dopingowali obie drużyny, śpiewali zgodowe piosenki i razem cieszyli się ze wspólnego spotkania.

W zajmowanym przez nas sektorze zasiedli nasi przyjaciele z wrocławskiego KKN-u oraz gospodarze czyli KKN Lechii Gdańsk. Wspólnie dopingowaliśmy nasze ukochane drużyny, był czas na wspólne rozmowy i wspomnienia. Wyjazd odbył się w ramach naszego projektu „Futbolowi Pasjonaci 3”, który finansowany jest ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Serdecznie dziękujemy naszym Trenerom Pracy oraz kierownikowi Warsztatu Terapii Zajęciowej za pomoc w organizacji wyjazdu.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA