Wersja dla osób niedowidzących

Środowiskowy Dom Samopomocy

Jesienno-zimowy pokaz mody
24.10.2019

Sezon letni w tym roku został już zakończony. Na dworze robi się coraz chłodniej, musieliśmy wyciągnąć kurtki, czapki i szaliki z dna szafy. Dlatego korzystając z okazji, w czwartek w Środowiskowym Domu Samopomocy odbył się najprawdziwszy pokaz mody jesienno–zimowej. Na czerwonym dywanie pojawili się wspaniali, choć dopiero początkujący modele.

Zadaniem każdej grupy było stworzenie jak najciekawszego stroju z kreacji jesiennej lub zimowej. Nasi projektanci poradzili sobie z tym zadaniem doskonale. Na pokazie dominowały kolory adekwatne do pory roku, takie jak czerwony czy żółty. Nasi modele wychodzili na wybieg w rytmie prawdziwej muzyki rodem z największych pokazów mody. Podczas występu na głowach królowały kapelusze obsypane czerwoną jarzębiną, wełniane futra czy długie zimowe płaszcze. Można stwierdzić, że niektórych kreacji nie powstydziliby się  zawodowi projektanci.

Na widowni zasiedli rodzice, opiekunowie oraz przedstawiciele Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Pani Prezes Alicja Szatkowska, Pani V-ce Prezes Iwona Górnicka i Pani dyrektor Joanna Broniecka.

Nasz pokaz uświetnili zdolni tancerze: Jakub (7 l.) i Blanka (6 l.), którzy mimo młodego wieku biorą już udział w turniejach tańca towarzyskiego, reprezentując wrocławską szkołę tańca Impressionante. W swoim pięknym występie zatańczyli nam klasycznego walca angielskiego, gorącą cha-chę oraz skoczną polkę. Widownia nagrodziła ich gromkimi brawami, życząc im dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA