Wersja dla osób niedowidzących

Oddział V i VI (PETO)

Nauczyciele: Katarzyna Iwachów, Justyna Musiałowska

Pomoc nauczyciela: Agnieszka Kaźmierczak, Joanna Kulińska

Święto pieczonego ziemniaka
29.09.2017

Święto Pieczonego Ziemniaka to już tradycja w naszej szkole. Jest to okazja zarówno do poznania - nie tylko w teorii -  warzywa, jakim jest ziemniak…. Ale także okazja do integracji grup oraz wspólnej zabawy.  W tym roku nasze oddziały wspólnie z kolegami z grupy ZR-W A udały się na ogródki działkowe, gdzie dzięki gościnie pani Agnieszki bardzo miło spędziliśmy przedpołudnie.

więcej »


Urodziny Magdy
28.09.2017

Wrzesień w oddziale V i VI obfitował w uroczystości urodzinowe uczniów. 29 września10- te urodziny obchodziła Magda. Z tej okazji zajęcia pedagogiczne poświęcone były osobie Magdy. Koledzy z grupy wykonali kartkę dla Magdy oraz zaśpiewali „Sto lat…” i złożyli życzenia. Natomiast Magda poczęstowała wszystkich pysznym tortem. 

więcej »


Urodziny Jakuba
25.09.2017

25 września to bardzo uroczysty dzień w oddziale V. Tego dnia swoje urodziny obchodził Jakub. Z tej okazji w oddziałach V i VI odbyły się  zajęcia zakończone wspólnym świętowaniem.

więcej »


Spacery
20.09.2017

Wrześniowa pogoda dopisywała więc w miarę możliwości staraliśmy się jak najczęściej wychodzić na spacery. Naszym ulubionym miejscem na te wypady okazał się niedawno powstały w pobliżu naszej szkoły plac zabaw. 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA