Wersja dla osób niedowidzących

Oddział XII, XIII, XIV

Nauczyciel: Renata Wasiczko, Edyta Lech, Barbara Manuel

Pomoc nauczyciela: Anetta Chojnicka, Wanda Folmer

Wizyta w sadzie
05.10.2017

Dnia 5.10.2017 dzięki gościnności pana Dominika Pochodyły wybraliśmy się do sadu w Świebodowie. Pogoda w tym dniu nas nie rozpieszczała, ale jak przystało na uczniów Gimnazjum i PDP z Krośnic pokonaliśmy warunki atmosferyczne. Pan Dominik opowiedział nam o swojej pracy w sadzie, oraz o  pielęgnowaniu jabłoni. Różne odmiany jabłek cieszyły nie tylko nasze oczy, ale również podniebienia. Pomimo ulewnego deszczu odbyło się ognisko na którym upiekliśmy kiełbasy i ziemniaki.

więcej »


Święto pieczonego ziemniaka z przedszkolakami z grupy smerfów
04.10.2017

4.10.2017 gościliśmy w naszej szkole grupę przedszkolną  5B – SMERFY. Dzieciaki pomagały młodzieży w rozpalaniu ogniska i pieczeniu ziemniaków. Wspólnie bawiliśmy się na zielonym wzgórzu z w ganianego ,berka i chowanego. Po zabawie wszyscy usiedli do wspólnego poczęstunku, czyli pieczonych ziemniaków. Na deser była niespodzianka przygotowana przez młodzież z Krośnic – pyszna galaretka.

więcej »


Dzień chłopaka
02.10.2017

Z okazji Dnia chłopaka nasi panowie w dwóch odsłonach

więcej »


Upiekliśmy pyszne ciasto
18.09.2017

Dnia 18.09.2017 uczniowie MSPDiON z Krośnic, przygotowali pyszne ciasto drożdżowe ze śliwkami. Młodzież  najpierw samodzielnie zrobiła zakupy, a potem zabrała  się za przygotowywanie ciasta, które smakowało wszystkim uczestnikom. 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA